Prenumerata „Przegląd Koniński” -doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu

REKLAMA

Jeszcze kilkanaście lat temu prasa ogólnoinformacyjna była najlepszym i łatwo dostępnym środkiem do pozyskania informacji z regionu, kraju lub świata. Współcześnie wiele osób zrezygnowało z czytania tradycyjnych gazet i chętniej korzysta z portali internetowych poświęconych najważniejszym wiadomościom dotyczącym zamieszkiwanych przez nich regionów. Klasyczna gazeta ma jednak swoje zalety, które dalej doceniane są przez wielu czytelników np. niezastąpiony zapach papieru, szelest kartek, możliwość sprawnego transportowania oraz zajrzenia do niej w dowolnej chwili. Jednak zestawiając ze sobą gazetę online i klasyczną zdania są podzielone. Gazety online dają użytkownikom nieco więcej ,,przestrzeni”, czytelnicy nie muszą martwić się o ich przechowywanie, ponadto elektroniczne wydania nie niszczą, nie gniotą i nie brudzą. Niezależnie od wybranej formy gazeta ogólnoinformacyjna to najlepszy nośnik danych z regionu, kraju lub świata.

„Przegląd Koniński” – popularny tygodnik lokalny

Przegląd Koniński” ukazuje się do 1979 roku i od lat cieszy mieszkańców regionu konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego. Nad jego publikacjami niezmiennie czuwa redaktor naczelny Stanisław Piguła. W tygodniku publikowane są informacje z wydarzeń gospodarczych, politycznych, kulturalnych i sportowych. Według licznych badań i wywiadów „Przegląd Koniński” to najlepiej sprzedająca się gazeta w regionie konińskim. Poziom czytelnictwa stawia go na pierwszym miejscu wśród regionalnych gazet i mediów reklamowych południowo-wschodniej Wielkopolski

„Przegląd Koniński” doceniany jest za przedstawianie sprawdzonych i wiarygodnych wydarzeń w ciekawy, interesujący i zrozumiały sposób. Każde wydanie prezentuje aktualne informacje dotyczące mieszkańców regionu Konin (ogłoszenia, reklamy, sprawy i problemy, nadchodzące zmiany, odbyte i przyszłe wydarzenia kulturowe). Ponadto zachęca do udziału w lokalnych akcjach i przedsięwzięciach, a także komentuje działania miejscowych polityków. Pozwala mieszkańcom lepiej poznać teren przez nich zamieszkiwany, zbliżyć się do najważniejszych spraw dotyczących gmin i regionu, a także kształtuje ich własne zdanie. Uznany jest za najlepszą i niepodważalną prasę dostępną na terenie powiatu konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego.

Zalety tygodnika „Przegląd Koniński” w formie prenumeraty

Współcześnie „Przegląd  Koniński” możliwy jest do nabycia w formie prenumeraty. To doskonałe i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na regularną dostawę tygodnika prosto pod podany adres. Dodatkowo umożliwia stałą i niższą cenę niż za egzemplarz zakupiony w tradycyjnym kiosku. Decydując się na prenumeratę  „Przeglądu Konińskiego” zyskujemy gwarancję, że otrzymamy każde wydanie w dogodnym dla nas terminie. Bez wychodzenia z domu możemy cieszyć się ulubioną prasą i korzystać z niej w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze dnia oraz nocy. Ponadto otrzymujemy możliwość odbierania licznych rabatów i korzystania z konkursów dostępnych tylko dla prenumeratorów.

Chcesz móc w pełni każdego dnia cieszyć się swoją gazetą? Niezależnie od warunków pogodowych i zdrowotnych móc otrzymać najnowsze wydanie? Już dziś wejdź na prenumerata ruch i zamów wybrany tytuł.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki