Patryk Jaki spotkał się ze związkowcami w Jaworznie

Przedstawiciele Międzyzakładowej Komisji Związkowej Związku Zawodowego Kontra przekazali na ręce eurodeputowanego Patryka Jakiego dokument, z wnioskiem o pomoc w działaniach na szczeblu europejskim, w kierunku budowania niezależności energetycznej
Polski.

REKLAMA

W założeniu Związkowców — niezależność miałaby być związana z możliwościami naszego kraju, położeniem geograficznym oraz samymi zasobami naturalnymi. W nawiązaniu do stanowiska wypracowanego podczas warszawskiego szczytu Energy Summit 2019.

Patryk Jaki ze związkowcami z Kontry rozmawiał w towarzystwie Marcina Kozika, jaworznickiego kandydata do Sejmu RP, któremu udzielił w czasie spotkania swojego oficjalnego poparcia.

Związkowcy z Kontry w swoim dokumencie podkreślili też, że Polityka energetyczna m.in. obok bezpieczeństwa militarnego, ochrony zdrowia czy rozwoju gospodarczego powinna być realizowana ponad partyjnymi kłótniami. Musi zostać zaplanowana na kolejne kilkadziesiąt lat, tak, aby cały program był zrealizowany spójnie i konsekwentnie bez zakłóceń.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki