Nielegalny hazard w warzywniaku

Jaworzniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych i przejęli nielegalne automaty do gry.

REKLAMA

Automaty do gier stały i działały w budynku, w którym zazwyczaj sprzedaje się owoce, warzywa lub kwiaty. Wejścia do nielegalnego kasyna strzegł profesjonalny monitoring oraz drut kolczasty. Co więcej – do środka wpuszczani byli wyłącznie „zweryfikowani” gracze.

Pierwszy o sprawie nielegalnego hazardu dowiedział się dzielnicowy z osiedla Podwale. Niedługo później wspólnie z częstochowskimi funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej oraz trzema dzielnicowymi jaworznickiej komendy wkroczył do salonu z nielegalnymi automatami. Jak informuje policja – Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Śledczy ustalą teraz, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ