Koszulki z własnym nadrukiem to nie tylko gadżet dla firm. 5 powodów by samemu zaprojektować koszulkę

Koszulki z własnym nadrukiem to nie tylko gadżet dla firm. 5 powodów by samemu zaprojektować koszulkę
REKLAMA

Koszulki z nadrukami kojarzą się wielu osobom głównie z odzieżą reklamową. Gadżetami mającymi na celu promować dane przedsiębiorstwo wśród klientów. Służą one także do wyróżnienia pracowników danej firmy.

Często też można spotkać gotowe projekty różnych zabawnych nadruków na koszulkach. Warto jednak rozważyć również możliwość samodzielnego zaprojektowania takiej koszulki.

Dlaczego warto zdecydować się na koszulkę z własnym nadrukiem?

Coraz więcej firm zajmujących się produkcją odzieży z nadrukiem oferuje możliwość zamówienia koszulki z własnym nadrukiem. Jest to ciekawa propozycja również dla osób prywatnych. Z jakiego powodu warto zainteresować się taką możliwością?

  • po pierwsze – koszulka z własnym nadrukiem to idealny pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby;

  • po drugie – jest to sposób na podkreślenie własnego stylu;

  • po trzecie – dzięki takim koszulkom można wyrazić własne poglądy;

  • po czwarte – można tak promować swoje grafiki i działalność artystyczną;

  • po piąte – tego typu koszulka może posłużyć do przekazania bliskiej osobie ważnej informacji np. że zostanie tatą lub wkrótce narodzi się jej wnuk

Dlaczego warto zdecydować się na koszulkę z własnym nadrukiem?

Koszulki z własnym nadrukiem – jak dokonać zamówienia?

Zamówienie takiej koszulki z własnym nadrukiem jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy oferującej takie usługi. Następnie wybiera się rodzaj koszulki (np. długość rękawa, kolor i rozmiar). Kolejnym krokiem jest wgranie pliku graficznego, który ma być umieszczony na przodzie lub tyle koszulki oraz dodanie napisu. Ostatni krok to finalizacja zamówienia – podanie danych adresowych i wybór metody płatności oraz dostawy.

Projektując tego rodzaju koszulkę, warto pamiętać, że istnieją pewne ograniczenia. Dotyczą one między innymi długości tekstu, jaki może być umieszczony na ubraniu. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak zaprojektować własną grafikę na koszulkę, zajrzyj do artykułu: Koszulki z własnym nadrukiem, czyli jak zaprojektować własne ubranie.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki