Koniec z mandatami? Parking TAXI zniknął z ul. Mickiewicza!

Masowe zakładanie blokad przez straż miejską i komunikaty ze strony Zarządu Dróg i mostów, jak to walczy się z nieodpowiedzialnymi kierowcami w centrum Jaworzna – to już przeszłość!

REKLAMA

Część parkingu po prawej stronie ul. Mickiewicza przez pewien czas przeznaczona była wyłącznie do użytku taksówkarzy.

Teraz parking znów służy wszystkim odwiedzającym centrum miasta. Co na to taksówkarze? Jak się okazuje, kierowcy jaworznickich taksówek wcale nie są tym faktem zaskoczeni. Co więcej – jak nietrafionym i nieudanym miejscem był parking na ul. Mickiewicza.

Kilka dni temu pokazywaliśmy zdjęcia blokad założonych na koła samochodów parkujących na ul. Mickiewicza, jeszcze na parkingu dla taksówek. Czy tamta sytuacja mogła mieć wpływ na decyzję urzędników o zlikwidowaniu parkingu dla taksówek? Tego nie wiemy.
Taksówkarze wciąż parkują na wygodniejszym dla siebie miejscu, tuż przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Grunwaldzkiej a rozwiązaniem wszelkich problemów ma być otwarcie parkingu przy hali widowiskowo – sportowej.

Poza kamerą stali bywalcy ul. Mickiewicza pytali nas, dlaczego w Jaworznie znów robi się coś nieprzemyślanego, a później się z tego wycofuje. My niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Wiemy natomiast, że prawo to prawo, zakazy to zakazy a urzędnicze nakazy to… no cóż.

pisaliśmy o tym:

Kolejne blokady za niewłaściwe parkowanie

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Oj ta oj tam,Jak komisarz mówi,że nie wolno to nie wolno.Ciemny lud jest od słuchania i płacenia.Trzeba wyrazić wdzięczność dla władzy ludowej za taki gest i udostępnienie 3 miejsc parkingowych. Oby nasi umiłowani przywódcy nie zechcieli powtórnie skameralizować tego parkingu.