Trzech kierowców nie zauważyło dziś, że parkują na parkingu dla taksówek. Zauważyła to jednak straż miejska, która „nagrodziła” ich blokadami na kołach.

REKLAMA

Część parkingu po prawej stronie ul. Mickiewicza od pewnego czasu przeznaczona jest wyłącznie do użytku taksówkarzy. Wcześniej parking faktycznie służył wszystkim odwiedzającym centrum miasta. 

Taksówkarze, którzy teoretycznie powinni czekać na klientów w tym miejscu, wolą jednak wygodniejszą dla siebie lokalizację tuż przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Grunwaldzkiej. Parking jest często pusty jednak znak to znak, a zakaz to zakaz. Będą mandaty.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. I to jest słuszna koncepcja ,tam mają być puste miejsca ,bo taka jest niezłomna wola komisarza ludowego od kameralizacji dróg w Jaworznie. Na tym miejscu NIGDY nie stanęła taksówka ,no i co z tego, ma być tam pusto a motłoch niech szuka miejsca parkingowego gdzie chce. Komisarz ma skameralizowane horyzonty myślowe co widać na jaworznickich drogach.Brawo towarzysze ,ani kroku wstecz kameralizujcie