Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza? Nie daj się okłamywać!

REKLAMA

Facebook, Tinder, Whatsapp… Internet i nowe technologie stworzyły mnóstwo możliwości, żeby poznawać nowych ludzi i nawiązywać relacje. Ale czy taka sytuacja ma wyłącznie plusy? Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza? Czy w ogóle można zweryfikować wierność partnera lub partnerki we współczesnym świecie?

1. Szpiegowanie męża – czy można to zrobić zachowując dyskrecję?

2. Podsłuchy na telefon: podsłuchiwanie Whatsapp, podsłuch wiadomości SMS

       Często jest tak, że to zdradzana osoba jako ostatnia dowiaduje się o zdradzie. W takich sytuacjach zawsze pojawia się pytanie: dlaczego nie widziałam/widziałem tego wcześniej?

 1. Szpiegowanie męża – czy można to zrobić zachowując dyskrecję?

        Internet to studnia bez dna. Myślisz, że wiesz już wszystko, a tymczasem otwierają się przed tobą nowe możliwości. Nie chodzi o to, by popadać w paranoję, ale o to, by nie być bezradną, kiedy kobieca intuicja podpowiada, że dzieje się coś złego.

        Istnieją profesjonalne aplikacje, dzięki którym można poznać prawdę. Służą do monitorowania danych, które odbywa się zdalnie, a więc dyskretnie i bez większego wysiłku. Możesz sprawdzić nawet usunięte wiadomości, aplikacje, czy historię przeglądania stron internetowych na dowolnym telefonie, a także tablecie z systemem android. Taką aplikację znajdziesz np. na https://dowiedzsie24.pl/, gdzie możesz wybrać interesującą cię aplikację i sprawdzić jej cenę.

2. Podsłuchy na telefon: podsłuchiwanie Whatsapp, podsłuch wiadomości SMS

       Skoro już wiesz, że można podsłuchiwać nawet Whatsapp, czy wiadomości SMS, czy czujesz się bezpiecznie? Podsłuchy to broń obosieczna i należy brać pod uwagę, że mogą się zwrócić przeciwko obojgu partnerom. Prawda często bywa bolesna.

Podsłuchy na telefon SpyOne stwarzają wiele możliwości, które dotyczą nie tylko par dotkniętych przez zdradę. SpyOne stwarza możliwość skorzystania z 3 wariantów aplikacji, opisanych szczegółowo tutaj: https://dowiedzsie24.pl/podsluchy-na-telefon-spyone/. Dzięki nim spokój może odzyskać również rodzic, który ma problemy z dzieckiem i potrzebuje wytężenia kontroli rodzicielskiej. Ale również pracodawca, który ma uzasadnione obawy na temat lojalności swojego pracownika.

Dla wielu z nas, podsłuchiwanie wiadomości whatsapp i inne podobne praktyki, wydaje się abstrakcyjne i niemożliwe. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że takie metody istnieją, a nagrania niektórych rozmów, mimo wątpliwości co do legalności i zasadności podobnych działań, bywają wykorzystywane w sądzie, jako dowód przedstawiany w konkretnej sprawie.

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki