REKLAMA

 

Nie bez powodu podłogi dębowe od lat znakomicie sprawdzają się w harmonijnych, nawiązujących do tradycji aranżacjach. Łącząc klasykę z nowoczesnością, nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i są przy tym niezwykle funkcjonalne.

 

Piękno i trwałość – nietuzinkowe właściwości drewna dębowego

 

 

 

Drewno dębowe imponuje nie tylko swoją trwałością i stabilnością. Jego naturalność i charakterystyczne usłojenie, podkreślające wiek drzewa z którego powstało i upływający czas, doskonale współgrają z klimatycznymi pomieszczeniami, w których – obok wrażeń estetycznych – istotną rolę odgrywa również aspekt praktyczny.

Podłoga dębowa – do salonu, sypialni i kuchni

 

 

Uniwersalność naturalnego surowca, jakim jest dąb, czyni go wyśmienitym materiałem, który świetnie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Podłoga dębowa odznacza się niezwykłą trwałością. Możemy mieć pewność, że będzie rozwiązaniem na lata, bez względu na to, czy zdecydujemy się na położenie jej w salonie, sypialni czy przedpokoju.

 

Podłoga dębowa Barlinek – jest w czym wybierać

 

 

 

Nie ulega wątpliwości, że najlepszy efekt stylistyczny uda nam się osiągnąć, kiedy zdecydujemy się na w pełni naturalne drewno. Za przykład posłużyć może trójwarstwowa Deska Barlinecka prosto od czołowego polskiego producenta podłóg  drewnianych. Różnorodność wariantów, bogata paleta kolorystyczna i szeroki wybór rodzajów drewna, z jakiego została wykonana, pozwalają puścić wodze fantazji i z jej pomocą wydobyć z wnętrza to, na czym najbardziej nam zależy. Podłogi z Barlinka odnajdą swoje miejsce zarówno w minimalistycznie wykończonych pomieszczeniach przywodzących na myśl klimat industrialny czy styl skandynawski, a także klasycznych aranżacjach podkreślających nietuzinkowość naturalnego drewna.

 

W przypadku podłóg dębowych mamy do dyspozycji kolekcje SENSES, TASTES OF LIFE, PURE CLASSICO LINE, PURE LINE, PURE VINTAGE LINE, DECOR LINE oraz LIFE LINE. Znajdziemy wśród nich m.in. podłogi dębowe szczotkowane, fazowane, barwione. Wykończone lakierem lub olejem.

Na zdjęciu: Podłoga dębowa Dąb Mersey Medio – Barlinek

 

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki