Nowa Poradnia Medycyny Pracy w Jaworznie

Zgodnie z zapisami ustawy o służbie medycyny pracy każdy pracodawca winien mieć podpisaną umowę dotyczącą badań profilaktycznych na które zobowiązany jest kierować swoich pracowników. Do takiej właśnie współpracy zaprasza Poradnia Medycyny Pracy – CMPG działająca na terenie Azot Biznes Parku przy ul. Chopina 94.

REKLAMA

W pięknie odrestaurowanych pomieszczeniach budynku dawnej dyrekcji Zakładów Chemicznych Azot, w komfortowych warunkach bez kolejki i pośpiechu każdy pacjent przychodzący na badania wstępne, okresowe czy kontrolne w zależności od potrzeb ma dostęp do lekarzy specjalistów, lekarzy orzeczników, punktu poboru materiału do badań, psychologa a także nowoczesnego sprzętu diagnostycznego: EKG, spirometru, audiometru obsługiwanego przez doświadczony , profesjonalny zespół pracowników medycznych.- Program komputerowy dedykowany medycynie pracy na którym poradnia pracuje zapewnia sprawne przeprowadzenie wymaganych procedur bez stosu wypełnianych przez pielęgniarkę i lekarza formularzy i druków.

Każdego z naszych pacjentów traktujemy w sposób indywidualny, spersonalizowany i profesjonalny dokładając wszelkich starań aby wyróżnikiem naszej poradni była jakość, terminowość i fachowość w połączeniu z elegancją i nietuzinkową przestrzenią w której funkcjonujemy. Na każdego czeka też przestronny parking z oznaczonymi miejscami co w opinii pacjentów jest ważnym atutem dla naszych działań.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki