REKLAMA

Brak pieniędzy może być poważną przeszkodą w codziennym życiu. Czasem tak właśnie się zdarza, że pomysł bądź zamierzenie nie idą w parze z naszymi aktualnymi możliwościami finansowymi. Co wówczas robić? Rezygnować? Czekać na lepsze czasy? Niekoniecznie. Możemy ów niekorzystny bieg zdarzeń odwrócić. Otóż gdy brakuje nam gotówki na konkretny cel, warto rozpatrzyć możliwość wzięcia kredytu gotówkowego u solidnego partnera. Pożyczka taka, zaciągnięta na jasnych i przejrzystych warunkach, pozwoli sfinalizować nam nasze przedsięwzięcie. Jest szereg ofert umożliwiających nam, na określonych zasadach, realizację marzeń albo poważnych spraw o charakterze bytowym. Stąd już tylko kilka kroków do kurka z upragnioną gotówką i realizacji dalekosiężnych planów.

  1. Pożyczka na dobrych warunkach
  2. Kredyt na koncie
  3. Spłata – ważna rzecz
  4. Pożyczać? Nie pożyczać?

Pożyczka na dobrych warunkach

Przystępując do działania, warto dokładnie przemyśleć, ile pieniędzy i na jak długo zamierzamy pożyczyć. Na stronie Open Finance https://www.open.pl/kredyt-gotowkowy znajdziemy kalkulator kredytowy online, który pozwoli nam porównać oferty kilkunastu dużych banków operujących w Polsce. W przejrzystej tabeli można zobaczyć ile wyniesie oprocentowanie, a także ile będziemy musieli oddać danemu bankowi po upływie czasu, na jaki zaciągniemy kredyt gotówkowy. Możemy w ten sposób pożyczyć nawet do dwustu tysięcy złotych. Po wstępnej analizie, której możemy dokonać sami, wprowadzając na stronie internetowej takie dane, jak: wiek, zarobki netto, czas spłaty, czy rodzaj rat. Możemy się umówić na spotkanie z ekspertem finansowym, w biurze stacjonarym położonym blisko naszego miejsca zamieszkania albo pracy. Spotkanie takie będzie miało miejsce w dogodnym dla nas czasie, a fachowiec, który nam pomoże przejść przez kilkustopniowy proces pozyskiwania środków kredytowych, będzie do naszej dyspozycji w godzinach otwarcia biura, po uprzednim umówieniu się. Za taką pomoc Open Finance nie pobiera opłaty. Dodatkowo do dyspozycji potencjalnych kredytobiorców jest dostępna telefoniczna infolinia, działająca w dni powszednie w godzinach 8.00-20.00, co zdecydowanie ułatwia kontakt i daje możliwość podjęcia wstępnych decyzji bez wychodzenia z domu czy  biura. Oferta pożyczkowa będzie jasna, przejrzysta oraz pozbawiona jakichkolwiek ukrytych kosztów. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy gwarantują nam, że szansa na uzyskanie kredytu, po przeanalizowaniu wszelkich dostępnych danych, na pewno będzie nieco wyższa, niż gdybyśmy czynili to po omacku, na własną rękę. W przypadku nieprzewidzianych problemów w przyszłości ekspert finansowy pomoże nam uzyskać możliwość odroczenia spłaty kredytu, ewentualnie, o ile to będzie możliwe, zaproponuje nam wakacje kredytowe. Warto też pomyśleć o ubezpieczeniu kredytu, co także możemy zrealizować w Open Finance.

Kredyt na koncie

W momencie pozyskiwania kredytu z konkretnego, wybranego przez nas banku, zakładając że przeszliśmy pomyślnie proces weryfikacji finansowej, także otrzymamy wsparcie profesjonalnego eksperta. Kredyty możemy otrzymać na cele dowolne, remonty, samochód; mogą to też być kredyty refinansowe albo konsolidacyjne, które pozwolą nam się uporać z wcześniejszymi, np. mniej korzystnie oprocentowanymi zobowiązaniami. Oczywiście wybrany przez nas bank pobierze jeszcze od uzyskanej kwoty kredytu niewielką prowizję, ale potem my będziemy mogli zgodnie z naszymi planami oraz marzeniami wydać pieniądze na konkretny cel. Taka pomoc – ze strony fachowego eksperta, przy pozyskiwaniu dodatkowych, niezbędnych nam środków, będzie dużym ułatwieniem i pozbawi nas niepotrzebnych stresów a także straty czasu. A jak dobrze wiemy – czas to pieniądz. Pieniądze warto wydawać wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujemy.

Spłata – ważna rzecz

W przypadku wszelakiego rodzaju kredytów należy zawsze pamiętać, by wysokość raty dopasować każdorazowo do naszych możliwości płatniczych. Dobrze dobrana rata nie będzie znacznym obciążeniem dla naszego budżetu i pozwoli utrzymać nam płynność finansową na przyzwoitym poziomie. Każdorazowo należy sprawdzić rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, czyli RRSO, która dokładnie powie nam jakie jest oprocentowanie kredytu. Często banki stosują różnego rodzaju promocje, czy upusty, a to może mieć wpływ na niższe raty kredytu w przyszłości. Warto zapytać o takie propozycje naszego eksperta finansowego z Open Finance. Można także w tym celu skorzystać z porad zawartych na wyżej wymienionej czytelnej i przyjaznej użytkownikowi, stronie internetowej z kredytami gotówkowymi. Przestrzegając terminowości spłat, dopasowując ich wysokość do naszych możliwości, nie biorąc na siebie zbyt wielu zobowiązań, damy sobie szansę, że zakup, czy remont dokonany dzięki kredytowi, będzie nas tylko i wyłącznie cieszył przez wiele kolejnych lat.

Pożyczać? Nie pożyczać?

Kredyty są po to, by je brać. Oczywiście – jak ze wszystkim na tym świecie – warto zachować umiar i umieć ocenić różnego rodzaju przeszkody, które mogą wyniknąć po drodze. Sprawdzony kontrahent, jakim jest Open Finance, oraz jego eksperci rozsiani w biurach stacjonarnych po całym kraju na pewno pomogą w podjęciu prawidłowych decyzji finansowych.

 

 

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki