Galeria Fuks i wyglądasz lepiej

Nikogo nie trzeba przekonywać, że dobrze ubranym, eleganckim i zadbanym osobom wszystko przychodzi łatwiej.

REKLAMA

Nie dość, że bardzo się podobają to na dokładkę budzą zaufanie i chęć współpracy – tak to określili badający sprawę psycholodzy. Każda pani z pewnością chce być elegancką. Nic więc dziwnego, że jaworznicka Galeria Odzieży Fuks cieszy się wielką popularnością wśród pań, które kupują tam odzież najlepszego gatunku i oczywista w najnowszych trendach.

Tej popularności i zaufaniu klienteli zawdzięcza Galeria Fuks prestiżową nagrodę Dziennika Zachodniego, którą otrzymała na Gali 15 lipca.

Galeria Fuks ma bardzo indywidualne podejście do klientek, pracownicy doradzają w kwestii zarówno doboru stylizacji, jak i wyboru podarunków i prezentów, starają się, aby klientki czuły się u Galerii dobrze. Świetnym pomysłem są “Zakupy z koleżankami”, można na nie ustalić termin i zrobić zakupy wspólnie, doradzając sobie przy kawce, herbatce i poczęstunku. Jak wynika z opinii klientek na aktywnie prowadzonej stronie Galerii Odzieży ” Fuks” na facebooku – kto raz tam zajrzy – pokocha ten sklep. Galeria Fuks ma też ustaloną już strategię działania. Polega ona na stworzeniu stałej grupy klienteli, która będzie ubierała się w tej Galerii z sezonu na sezon, zawsze odnajdując tam odzież modną i w dobrym gatunku.

Galeria zamieszcza zdjęcia na fb, strona ta jest lubiana i często odwiedzana w mediach społecznościowych, otrzymała ocenę 5. Wedle internautek jest to miejsce, które można polecić. Zwłaszcza, że Galeria Fuks rozpoczęła właśnie akcję rabatową.

Tak więc Galeria Odzieży Fuks zaprasza wszystkie panie, które chcą być niepowtarzalne – gwarantując odzież elegancką i w szerokim wyborze. Z Fuksem ubierzesz się lepiej.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki