Ciężarówka w rowie na ul. Ciężkowickiej

Niezachowanie dostatecznej ostrożności było przyczyną porannego zdarzenia drogowego na ul. Ciężkowickiej.

REKLAMA

Wioząca drewno ciężarówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia ładunek spadł z samochodu, całkowicie utrudniając przejazd innym kierowcom. 

Jak się okazało, do zdarzenia mogło przyczynić się też grząskie pobocze na ul. Ciężkowickiej. Jak relacjonował kierowca ciężarówki – kiedy mijał się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem, prawe koła ciężarówki zaczęły zsuwać się z asfaltu na pobocze, a później do rowu.

Za swoją nieuwagę kierowca ukarany został mandatem w kwocie 200 zł.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Współwinnym tej kolizji jest zarząd jaworznickich dróg, który nic sobie nie robi ze stanu jezdni, pobocza, ani uwag mieszkańców w tej materii. Myślałem, że wpadnięcie do rowu autobusu PKMu da cokolwiek do myślenia niektórym osobom, ale próżna ma nadzieja. Oby się nie skończyło tym, że zamiast ciężarówki z drewnem, do rowu wpadnie autobus pełen ludzi. Wówczas prokurator zapuka do niektórych drzwi.
    Może zrobilibyście obszerniejszy materiał o tym?

  2. pytanie do policji, kto tam pracuje w policji , CYBORGI? Kim trzeba być albo czym , żeby ukarać mandatem poszkodowanego? Człowiek pomógłby a nie karał !!!!!! Żałosne zachowanie w katolickim kraju polak polakowi , wilkiem , raczej PSEM – (nie obrażając psów) .

  3. Idąc tokiem myślenia Toszy zawęziłbym drogę do Ciężkowic , bo jest stanowczo za szeroka, ponieważ kierowcy jeżdżą po poboczu . ZLIKWIDOWAĆ POBOCZE nawet trawiaste i piaszczyste . Ponosi nas ułańska fantazja i korzystamy z poboczy , zamiast grzecznie stać i przepuszczać cwańszego, szerszego lub szybszego .