V edycja PoluZONE – koncert na zakończenie

Mawiał wielki Bodo, że nie jest od śpiewania piosenek, jest od ich robienia – a to wyższa szkoła jazdy. Taką szkołę zafundowano uczestnikom udanych V Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE.

Tygodniowe zajęcia prowadzili: Kuba Badach, Robert Luty, Piotr Żaczek, Marcin Górny, Grzegorz Jabłoński i Damian Kurasz.

REKLAMA

Warsztaty zamknął koncert finałowy na Rynku w sobotę 3 sierpnia. Z pewnością warsztaty były czasem wielkich muzycznych wyzwań nie tylko dla samych uczestników.

Dla wszelkich postępów w muzykowaniu ważny jest odpowiedni nauczyciel, taki, który ucznia zachęci, wskaże choćby małe błędy, psów nie będzie wieszał a dostrzeże walory i dobre zmiany. Takim wręcz przykładnym prowadzącym jest Kuba Badach. Ciekawi nas opinia tego wokalisty o tegorocznych warsztatowiczach i ich szansach na sukces.

Rzecz oczywista, że każdy uczestnik PoluZONE przyjechał na warsztaty dla rozwijania swoich muzycznych umiejętności i odkrywania silnych stron.

W Ameryce twierdzą, że nieważne czy piszą źle czy dobrze byleby pisali. Nie bądźmy jednak tacy światowi, życzymy warsztatowiczom wyłącznie dobrej prasy. Powodzenia.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki