piątek, 29 marca, 2024

Praca: Specjalista ds sprzedaży

Strona głównaReklamaPraca: Specjalista ds sprzedaży

- Advertisement -

Praca: Poszukujemy osoby na stanowisko w salonie NC+ Galeria Galena

Specjalista ds sprzedaży w Salonie NC+

Zakres obowiązków:

  • – profesjonalna obsługa klientów,
  • – sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych NC+,
  • – realizacja indywidualnych planów sprzedaży,
  • – przedstawianie oferty NC+ w ramach bieżących promocji,
  • – profesjonalna obsługa posprzedażna abonentów NC

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • – dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • – mile widziane także osoby uczące się,
  • – chęci do pracy i zaangażowania,
  • – doświadczenia w sprzedaży produktów i usług oraz obsłudze klienta,
  • – dobrej prezencji oraz dobrej dykcji,
  • – komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami,
  • – umiejętności pracy w zespole,
  • – budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • – elastyczny wymiar czasu pracy,
  • – wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowy,
  • – pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • – możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • – profesjonalne szkolenie,
  • – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV należy składać w punkcie sprzedaży w Galenie lub przez OLX

[vc_facebook]

- Advertisment -

Do końca 2027 roku powstaną nowe drogi na wjeździe do Jaworzna

Miasto Jaworzno podpisało umowę z konsorcjum firm MIRBUD S.A. i KOBYLARNIA S.A. na budowę nowego układu drogowego na Jaworznickim Obszarze Gospodarczym oraz na drogach...

Poznać, pokochać, chronić. Źródła Kłodnicy

W kolejnym odcinku serii Poznać, pokochać, chronić, prowadzący Piotr Grzegorzek zabrał nas na spacer po Zespole przyrodniczo-krajobrazowym „Źródła Kłodnicy”. Jest to teren chroniony, jednak...

Trzecia Droga Szymona Hołowni w Jaworznie popiera Michała Kirkera

Trzecia Droga, czyli Polska 2050 Szymona Hołowni oraz PSL poparły kandydaturę Michała Kirkera na Prezydenta Miasta Jaworzna. Wczoraj, 26 marca, odbyła się konferencja prasowa...