Praca: Poszukujemy osoby na stanowisko w salonie NC+ Galeria Galena

Specjalista ds sprzedaży w Salonie NC+

Zakres obowiązków:

  • – profesjonalna obsługa klientów,
  • – sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych NC+,
  • – realizacja indywidualnych planów sprzedaży,
  • – przedstawianie oferty NC+ w ramach bieżących promocji,
  • – profesjonalna obsługa posprzedażna abonentów NC

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • – dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • – mile widziane także osoby uczące się,
  • – chęci do pracy i zaangażowania,
  • – doświadczenia w sprzedaży produktów i usług oraz obsłudze klienta,
  • – dobrej prezencji oraz dobrej dykcji,
  • – komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami,
  • – umiejętności pracy w zespole,
  • – budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • – elastyczny wymiar czasu pracy,
  • – wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowy,
  • – pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • – możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • – profesjonalne szkolenie,
  • – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV należy składać w punkcie sprzedaży w Galenie lub przez OLX

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki