REKLAMA

Jeżeli planujesz ślub i przyjęcie weselne, z całą pewnością pragniesz, aby był on na jak najwyższym poziomie, a co za tym idzie, aby na zawsze pozostał w pamięci Pary Młodej, ich rodziców i gości. Oczywiście samodzielna organizacja ślubu i całej uroczystości weselnej, jest bardzo trudnym zadaniem, przez co amatorzy rzadko się tego podejmują. Każdy kto pragnie, aby jego przyjęcie weselne, było wręcz niezapomniane, powinien skorzystać z pomocy profesjonalistów. Z pomocą przychodzi nam Agencja Ślubna. Wrocław jest, bowiem miastem, które z całą pewnością ma nieograniczone pod tym względem możliwości.

Amarante –wesele na szóstkę

Każdy zdaje sobie sprawę, że organizacja ślubów  jest procesem trudnym, dlatego warto oddać go w ręce profesjonalistów. Amarante to zespół fachowców, którzy od lat zajmują się organizacją przyjęć weselnych oraz obsługują eventy. To właśnie dzięki tej firmie, Twoje przyjęcie będzie urządzone od A do Z, w pełni fachowo i kompleksowo. Nie musisz martwić się, że w trakcie przyjęcia pojawią się błędy i niedociągnięcia.

Amarante zaprasza potencjalnych klientów na bezpłatne konsultacje, dzięki którym szybko możesz określić swoje oczekiwania wobec przyjecia weselnego, a tym samym określić jakie czynności ma wykonać firma. Oczywiście pracownicy Amarante cechują się ogromnym doświadczeniem, co sprawia, że z całą pewnością podpowiedzą, jak zorganizować przyjęcie. Spotkanie z konsultantami nie kończy się na jednym spotkaniu. W czasie kolejnych konsultanci dopracują każde nawet najdrobniejsze szczegóły a następnie podejmą się jego całościowej koordynacji.

Idealne przyjęcie za przystępną cenę

Zastanawiasz się ile kosztuje kompleksowa organizacja ślubów? Firma Amarante wszystkie swoje usługi wycenia w niskiej i przystępnej cenie, dzięki czemu, każdy może sobie pozwolić skorzystać z tych usług. W czasie konsultacji masz możliwość oszacować pełen budżet, dzięki czemu wiesz jaki poniesiesz koszt i co znajdzie się w cenie. W podstawowym pakiecie usługi obejmują:

·         Zespół muzyczny

·         Kamerzystę

·         Fotografa

·         Dekorację Sali i kościoła

·         Fryzurę panny młodej i ogólny wisaż

·         Samochód

·         Tort

·         Atrakcje weselne

·         Transport gości

·         Zaproszenia dla gości weselnych

·         Upominki i pamiątki dla gości

·         Wesele w namiocie i plenerze

Doskonały i profesjonalny harmonogram ślubu

Kompleksowa organizacja wesel obejmuje szereg najwyższej jakości usług. Żadna inna firma na rynku nie oddaje klientowi takich możliwości w tak niskiej cenie. Warto zaznaczyć, że każdy najmniejszy szczegół imprezy jest doskonale zaplanowany, a wszystko ułożone zostaje w harmonogramie. Wszelkie kwestie techniczne są dopięte na ostatni guzik, dlatego możesz mieć pełne przekonanie, że w czasie tego wyjątkowego dnia, nie pojawią się żadne błędy i niedociągnięcia.

Amarante zajmie się nie tylko profesjonalną obsługą gości, ale również zadba o wyjątkowy wystrój, aby spełnić wszystkie, nawet najskrytsze marzenia. Z Amarante unikniesz stresu, zaś piękne wspomnienia zachowasz na wiele długich lat. 

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki