Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym.

REKLAMA

W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna. Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe Rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w naszym Parku niezapomniane chwile. Nasi Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami.

Nasza zabawa – quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym nasi Goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Konkurs [zakończono]:

Wyniki konkursu: TUTAJ

Aby wygrać jedno z 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”, wystarczy na adres (www.jaw.pl@gmail.com) przesłać odpowiedź na pytanie: Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019? Odpowiedzi można przesyłać do piątku 9 sierpnia.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16.08 – 18.08.2019

- REKLAMA - Zewnętrzne linki