Głos na zamówienie

REKLAMA

W dzisiejszych czasach możliwe jest handlowanie praktycznie każdym towarem. Grunt, aby znalazł się nabywca, który będzie gotów, by za niego zapłacić. Co szczególnie istotne obecnie możliwe jest sprzedawanie czegoś, co w dawniejszych czasach wzbudziłoby jednie jęk politowania. Mowa o głosie, a dokładniej o możliwości jego odpłatnego wykorzystania.

Słowa na sprzedaż

Oczywiście nikt nie ma tutaj na myśli możliwości zbycia swojego głosu na zawsze. Kwestia opisanego powyżej handlu dotyczy bowiem jedynie możliwości wynajęcia ‘głosu’ danej osoby do konkretnego celu. Może być nim przeczytanie komunikatu do automatycznej sekretarki, stworzenie sekwencji zapowiedzi do sklepu wielkopowierzchniowego, czy też odczytanie całej książki, w celu stworzenia audiobooka.

Sposobów na wykorzystanie głosu jest bez liku. Bez względu na to jednakże, w jakim celu głos ma być użyty ważniejszy jest sposób jego nabycia. W dzisiejszych czasach, co znamienne, istnieje możliwość załatwienia tej kwestii za pośrednictwem internetu.

Bank bez pieniędzy

Nabywanie głosu w internecie możliwe jest dzięki takiemu podmiotowi, jak bank głosów – https://www.powitania.pl/bank-glosow/ Tego typu portal internetowy umożliwia wybór lektora spośród prowadzonej bazy. Przy każdym z lektorów zazwyczaj zawarty jest krótki opis jego lektorskiego emploi wraz z dotychczasowymi dokonaniami Co szczególnie istotne, banki głosów umożliwiają odsłuchanie próbki możliwości danego lektora.

Bardzo dużym ułatwieniem dla podmiotów chcących skorzystać z oferty danego lektora jest fakt, iż to właśnie banki głosów załatwiają wszelkie kwestie formalne związane z dograniem terminu realizacji usługi, a także płatności za jej wykonanie. Po stronie zamawiającego pozostaje jedynie wybór konkretnego lektora, a następnie dokonanie zapłaty, która zazwyczaj realizowana jest w sposób znany z większości sklepów internetowych.

Lektorzy potrafią się cenić

Ważną kwestią w przypadku korzystania z usług banku jest możliwość doboru konkretnego lektora pod względem środków finansowych, jakie mogą być przeznaczone na jego wynajęcie.

Dzięki takiej opcji nie trzeba tracić cennego czasu na rozmowy z większą ilością lektorów, które zakończą się brakiem finalizacji umowy z uwagi na rozbieżności finansowe. Jasno i wyraźnie pokazane stawki za usługę są bardzo mocną stroną banków głosów.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki