W poniedziałek 17 czerwca został otworzony kolejny Salon dystrybucji urządzeń rehabilitacyjnych Medical Moksa na Grunwaldzkiej 204 A w Jaworznie powszechnie znane miejsce jako „Leopold”.

REKLAMA

Jak się okazuje firma Medical Moksa, to międzynarodowa firma zajmująca się dostarczaniem urządzeń rehabilitacyjnych do ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów, salonów SPA jak również urządzeń do użytku domowego. Firma na całym świecie posiada salony dystrybucji urządzeń rehabilitacyjnych do których można przyjść i przez okres co najmniej pół roku bezpłatnie korzystać z urządzeń Medical Moksa wydzielających długie fale podczerwone, jony ujemne, czy słabe pole magnetyczne. Dodatkowo każdy odwiedzający salon ma możliwość skorzystania z bezpłatnego masażu kręgosłupa na urządzeniu pozwalającym rozluźnić mięśnie i poprawić krążenie. Rozmawiamy z Panem Łukaszem reprezentantem firmy Medical Moksa w Polsce.

Panie Łukaszu jak to możliwe, że firma zaprasza na bezpłatne zabiegi za 0zł ?

Firma działa na całym Świecie w ten sam sposób, klienci przychodzą do salonu za 0zł i korzystają z urządzeń 1 raz dziennie przez 80 minut, mogą przychodzić do salonu od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00 przez okres co najmniej pół roku.

Skoro przychodzą za 0zł, to z czego utrzymuje się firma?

Ludzie przychodzą i korzystają z profesjonalnych urządzeń rehabilitacyjnych, w momencie kiedy im pomagają te urządzenia mają możliwość nabyć takie urządzenie do domu. Pierwsze efekty działania urządzeń widać już pomiędzy 10-15 zabiegiem, więc bardzo szybko. Klienci kupują kiedy sami są na to gotowi. Jedni wcześniej drudzy trochę później, to ich decyzja. Medical Moksa pokazuje tylko że można żyć bez bólu. Jedyną rzeczą o którą prosimy klientów, to aby przyprowadzali swoich bliskich i znajomych tak też Pan do Nas trafił. Najważniejsze jest, to że są to najskuteczniejsze urządzenia na świecie i pomagają.

Mówią Państwo, że Medical Moksa pomaga na wiele schorzeń, jak to możliwe?

To prawda, tak mówimy, ponieważ urządzenia pomagają na ponad 90% problemów zdrowotnych między innymi kręgosłup, chore stawy, kolana, biodra, barki, dłonie, żylaki, przewlekłe bóle, nadciśnienie a nawet cukrzyca. W salonie można usłyszeć świadectwa klientów, którzy opisują na jakie choroby pomogły urządzenia Medical Moksa, nie sposób jest przekonywać ludzi do Medical Moksa, dlatego zapraszamy aby każdy mógł doświadczyć tego na sobie. Salon ma możliwość pomieszczenia ponad 180 osób dziennie. Jeżeli będzie potrzeba będziemy pracowali dłużej nawet do późnych godzin, taka jest idea firmy Medical Moksa.

Czy chciałby Pan coś jeszcze powiedzieć Naszym czytelnikom?

Drodzy Państwo zapraszamy do skorzystania z salonu dystrybucji urządzeń rehabilitacyjnych Medical Moksa, nie traćcie swojej szansy na normalne życie, życie bez bólu jest możliwe, przyjdźcie a konsultanci Medical Moksa wszystko wytłumaczą i pomogą Państwu. Można zadzwonić i się zapisać 798-345-600, a można również przyjść i wszystkiego się dowiedzieć, wystarczy chcieć i co dziennie przychodzić, resztę zrobią urządzenia Medical Moksa. To Twój wybór, by być zdrowym.

Salon Medical Moksa ul. Grunwaldzka 204 A (Leopold), Jaworzno

Zapraszamy.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ