Przygotowania Victorii do sezonu 2019/20

Trwają przygotowania jaworznickich drużyn do kolejnego sezonu piłkarskiego. Victoria 1918 Jaworzno swoje mecze kontrolne rozgrywa na własnym boisku w Jeleniu.

REKLAMA

W środowym, pierwszym spotkaniu kontrolnym trener Tomasz Kijewski do gry wystawił kilku testowanych zawodników, postawił również przetestować młodych zawodników. Mecz zakończył się niekorzystnym wynikiem 0:2.

Inny przebieg miał sobotni sparing z drużyną z Krzeszowic. Victoria niemal w całym spotkaniu wiodła prym, a strzałów na bramkę przeciwnika nie brakowało. Doskonale spisał się testowany zawodnik, który dwukrotnie pokonał bramkarza świtu. Pierwszą swoją bramkę zdobył ze sporego kąta. Drugie skuteczne uderzenie zaliczył po serii zwodów w polu karnym przeciwnika. Cała drużyna pracowała na wysoki wynik spotkania. Szybkich piłek nie brakowało, a zawodnicy “Vici” raz po raz znajdowali się w sytuacji sam na sam z golkiperem gości. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył też Gajda, a jedną Mastalerz. Broniący bramki gospodarzy Madeja świetnie poczynał sobie na przedpolu. Nie jeden raz skasował natarcie krzeszowiczan. Bramkarz nie ustrzegł się też błędów, tracąc tym samym kontrolę nad piłkami, które lądowały w siatce. Drużyna z Jaworzna pokonała przyjezdnych 5:2. Kolejne spotkanie kontrolne już w najbliższą środę.

Victoria 1918 Jaworzno – Świt Krzeszowice 5:2 (3:0)

 

Victoria: testowany 15′, 72′, Gajda 33′, 52′, Mastalerz 36′

Krzeszowice: 58′, 74′

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki