Przewodnik po najlepszych noclegach w mieście Zator

Zator to niewielka miejscowość, położona w połowie drogi pomiędzy Wadowicami i Oświęcimiem w Małopolsce. Od kilku lat jest miejscem destynacji wielu turystów, którzy liczą na chwile pełne wrażeń, spędzone w grodzie rodziny i przyjaciół. Wybierasz się na rodzinne wakacje do parku rozrywki Enrgylandia w Zatorze i nie wiesz jaki nocleg wybrać? Hotele Zator – przeczytaj nasz krótki przewodnik po najlepszych noclegach w okolicy.

REKLAMA

 

1 Western Camp

Bliska odległość do Energylandii oraz oryginalne i niepowtarzalne noclegi, oferowane przez Western Camp, czynią z tej propozycji numer jeden na naszej liście. Klimatyzowane domki w kształcie kowbojskich wozów czy indiańskich tipi zachwycą nie tylko dzieci, ale i wszystkich dorosłych. Smaczne śniadania serwowane w miejscowej restauracji oraz liczne udogodnienia na terenie ośrodka sprawiają, że każdego roku Western Camp z Zatorze odwiedzają tysiące turystów. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Przekonaj się sam!

2. Hotele Zator – pokoje na Szkolnej

W pełni wyposażone i wygodne pokoje gościnne na Szkolnej czekają na turystów w samym centrum miasta Zator. Każdy pokój posiada własny aneks kuchenny, dzięki czemu możliwe jest codzienne przygotowywanie posiłków dla całej rodziny. Co więcej, stosunek jakości zakwaterowania do jego ceny jest bardzo atrakcyjny, co sprawia, że goście chętnie wracają tutaj każdego roku. Jeśli zatem cenisz sobie niezależność i prywatność – skorzystaj z oferty pokojów na Szkolnej.

3. Skandynawia Przystań

Ośrodek Skandynawia Przystań stworzony został z myślą o rodzinach, które pragną wypocząć w komfortowych warunkach.Położony jest w doskonałej lokalizacji – Skandynawia Przystań znajduje się 500 m od parku rozrywki Energylandia. W ośrodku dostępne są klimatyzowane domki z bezpłatnym połączeniem do internetu, a okoliczny ogród został przygotowany dla dzieci – na jego terenie powstał bezpieczny plac zabaw. Ogród umożliwia również grillowanie oraz aktywny wypoczynek, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim rodzicom.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki