Nowoczesne wałki do malowania ścian

REKLAMA

Decydując się na samodzielne wykonanie prac remontowych w mieszkaniu, musimy liczyć się z wieloma niespodziankami i wyzwaniami. Chociażby wbrew pozorom łatwe malowanie ścian, może przysporzyć nam wielu trudności. Właśnie dlatego warto wcześniej wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, aby cały ten proces przebiegł o wiele sprawniej. Już sam zakup odpowiedniego wałka do malowania, może znacząco wpłynąć na nasz komfort i wielkość powstałego bałaganu.

Niekapiący wałek malarski 

Szybkość i skuteczność malowania w dużej mierze zależy od wyboru właściwego wałka. Idealne krycie i to bez zacieków jest w stanie zagwarantować nam niekapiący wałek malarski, chociażby taki jak wałek do malowania z akcesoriami Easy Paint Pro. Z jego pomocą jesteśmy w stanie pomalować ściany i inne elementy nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Do głównych zalet tego modelu wałka należą:

  • możliwość malowania bez konieczności używania taśmy malarskiej i folii,
  • doskonałe krycie i to za już za pierwszym razem,
  • wbudowany pojemnik na farbę,
  • dedykowane nakładki przeznaczone do malowania krawędzi, narożników i innych trudno dostępnych miejsc. 

Szczególnie wart uwagi jest fakt, że wałek Easy Paint Pro posiada wbudowany pojemnik na farbę o pojemności 1 l. To znacząco ułatwia malowanie i zachowanie porządku: brak zachlapanej podłogi i rozpryskanej wokół farby. Tego rodzaju wałek sprawdzi się podczas malowania farbami akrylowymi i lateksowymi – aby w pełni wykorzystać jego możliwości, nie należy rozwadniać farby. 

Nieograniczone możliwości! 

Wybierając odpowiedni rodzaj wałka, możemy naprawdę szybko uporać się z malowaniem. Dodatkowo pokrycie farbą mniej dostępnych miejsc nie będzie stanowiło dla nas problemu. Oczywiście możemy kupić kilka wałków, każdy do innej powierzchni, ale po co? Decydując się na zakup wałka, który posiada kilka wbudowanych funkcji i dedykowanych akcesoriów, zapewniamy sobie o wiele łatwiejsze wykonanie prac malarskich w domu i poza nim. 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki