Letni Festiwal Rocka w Klubie Relax

O znanej wokalistce złośliwcy mawiają, że na scenie najlepiej wychodzi jej wyglądanie. Pewni jesteśmy, że tak jadowicie nie można mówić o zespołach prezentujących się na Letnim Festiwalu Rocka w Klubie Relax. W pierwszym dniu Festiwalu – w sobotę 13 lipca – zaprezentowały się trzy zespoły.

REKLAMA

Wśród nich Hot Streak z Krakowa. Po naszemu nazwa zespołu oznacza w hazardzie ciąg szczęśliwych zdarzeń. Zespół przed paroma laty wyruszył na podbój kraju. Wszelkie znaki wskazują na to, że im się to nawet udało.

Kolejnym zespołem pierwszej festiwalowej soboty był zespół Insekt z Pszczyny, który zaprezentowano jako nieokiełznane i hałaśliwe trio. Jak by tego było mało nazwano zespół „bezpańskimi psami polskiego rocka” co uznaliśmy za dość oryginalny komplement.

W pierwszym dniu festiwalu zagrał też zespół Znaki Czasu z Rybnika. Piszą o sobie, że konsekwentnie chodzi im o to samo – grać ile się da i gdzie się da. Dodajmy, że to zupełnie dobra filozofia, zespół ma na swoim koncie sporo sukcesów.

Publika przybyła z zamiarem obejrzenia swoich ulubionych muzyków.

Dodajmy, że Festiwal ma charakter konkursu. Po wysłuchaniu wszystkich  koncertów festiwalu publika będzie mogła wybrać, jak mawiają w takich sytuacjach, najlepszych z najlepszych. Życzymy dobrej zabawy.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki