Koniec z psimi odchodami na Podwalu

Były prośby i były upomnienia, nadszedł jednak czas na praktyczne rozwiązania. Mieszkańcy Podwala mają dość psich odchodów zalegających na przyblokowych trawnikach.

REKLAMA

Skoro nie pomogły sąsiedzkie upomnienia, ceniący ład i porządek mieszkańcy poprosili o pomoc swojego dzielnicowego.

Funkcjonariusz stwierdził, że lepiej uczyć niż karać i… poprosił o pomoc jaworznicką Spółdzielnię Mieszkaniową „Górnik”. Współpraca okazała się na tyle skuteczna, że cuchnący problem psich odchodów może zostać rozwiązany na stałe.

Na terenie osiedla Podwale pojawiać zaczęły się nowe kosze na śmieci. Kosze mogą pełnić funkcję pojemników na psie odchody. Dodatkowo pojawią się na nich stosowne naklejki informacyjne.

Kosze na Podwalu montowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową Górnik już wzbudziły zainteresowanie mieszkańców. Jeśli obecność koszy faktycznie wzbudzi wśród właścicieli pożądaną reakcję, to Podwale w końcu doczeka się trawników wolnych od psich odchodów. Jeśli jednak ktoś woli nadal nie sprzątać po swoim psie, to mamy dla niego złe wieści – nadal obowiązują w tym zakresie stosowne paragrafy. Zachęcamy do sprzątania po swoim psie, w końcu nic w tym trudnego.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ