Letni Festiwal Rocka odbywa się już po raz trzeci. Organizatorem wydarzenia jest “eM Band” Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna. Biorą w nim udział zespoły rockowe z niemalże całej Polski a Festiwal ma charakter konkursu. Jest o co walczyć!

REKLAMA

Z każdego dnia Festiwalu zostaje wytypowany drogą głosowania przez publiczność i internautów jeden zespół (głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie kuponu podczas koncertów LFR a także przez wypełnienie ankiety na fanpage’u Klubu Relax). Wyłoniony zespół zagra w finale 1 września – wtedy też komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę LFR, który zagra za wynagrodzeniem przed gwiazdą 6. ProRock Festiwal 2020 (18 kwietnia 2020).

W tym roku każdy dzień festiwalu zakończony jest niespodzianką w postaci losowania nagród ufundowanych przez miasto Jaworzno i partnera imprezy, wojewódzką samorządową jednostkę administracyjną: Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

https://www.facebook.com/slaskiecentrumspoleczenstwainformacyjnego/). 

Do udziału w konkursie zgłaszają się zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, punka, metalu itd., a o tym, kto zagra w poszczególnej edycji decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo nas cieszy, że Festiwal z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
Festiwal odbywa się przez dwa weekendy lipca (13, 14, 20, 21 lipca).

20 lipca – godz. 19.00 zagrają:
Snowblind z Katowic, Erannie z Krakowa, 4 Generacje z Czechowic-Dziedzic i Tychów

21 lipca – godz. 19.00
My Own Wasteland z Warszawy, Master Men z Jaworzna, Trafiłem Na Owczarnię z Dąbrowy Górniczej

Wszystkie koncerty są bezpłatne! Zapraszamy – Marta Grabska, Marcin Miliński – Klub Relax

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki