Jak dbać o bezpieczeństwo procesowe w przemyśle

REKLAMA

Bezpieczeństwo procesowe najkrócej można scharakteryzować jako zbiór działań dotyczących formy obiektu technologicznego. W jego skład wchodzą między innymi przegląd i utrzymanie instalacji produkcyjnych, odpowiednie zabezpieczenie zbiornika magazynowego czy odpowiedni przebieg reakcji chemicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego oraz środowiska. Nasza firma – Corona Serwis, posiada szeroką ofertę produktów i zapewni bezpieczeństwo w każdym, z wyżej wymienionych obszarów.

Specjaliści w każdym calu

Wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie wybuchu, gdzie panuje wysokie ciśnienie w instalacjach, gdzie zachodzą gwałtowne reakcje chemiczne, gdzie mają miejsce dynamiczne zjawiska egzotermiczne – potrzebni są nasi specjaliści z Corona. Po to, by praca mogła odbywać się w bezpiecznych warunkach. W naszej ofercie znajdują się usługi opracowania dokumentacji i doradztwa technicznego, które pomogą w ocenie i analizie ryzyka wybuchu w oparciu o opracowania ATEX czy chociażby pomoc w ocenie ryzyka stwarzanego przez atmosfery wybuchowe, czyli przez wszelkiego rodzaju niebezpieczne substancje takie jak: proszki, gazy, pary czy ciecze. Tworzymy również projekty systemów zabezpieczeń oraz nadzorujemy bezpieczeństwo w zakresie aktualności i poprawności, wdrożonych przez nas zabezpieczeń. Wszystko to, by chronić zdrowie i życie.

Szeroka oferta produktów

Firma Corona posiada w swojej bogatej ofercie zarówno usługi opracowania dokumentacji i doradztwa, jak i usługi sprzętowe. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami i producentami z całej Europy oferujemy profesjonalne usługi projektowania, obliczania i dostawy wraz z montażem i późniejszym utrzymaniem tychże produktów. Nasze technologie znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle chemicznym. Dzięki naszym zaworom oddechowym, które wyposażone są również w przerywacze ognia i występują w różnych konfiguracjach – dbamy zarówno o zdrowie i życie pracowników, jak i środowisko. Nasze produkty możesz również spotkać w przemyśle petrochemicznym, gazownictwie czy energetyce. Wyposażamy firmy w płytki bezpieczeństwa, zawory oddechowe czy zawory bezpieczeństwa. Wybierając naszą firmę i produkty, które są w naszej ofercie – wybierasz pewność i profesjonalizm.

Dostosowanie się do potrzeb

Nasze produkty i usługi dostosowujemy indywidualnie pod klienta. Każdy z naszych specjalistów jest świadomy zagrożeń oraz potrzeb firmy, dlatego też tak wiele z nich wybiera Corona Serwis. Nasze produkty są w większości możliwe do indywidualnej personalizacji. Zawory oddechowe możemy wyposażyć w przerywacze ognia, pompy zębate w płaszcz grzewczy. Tego rodzaju zabiegi pozwalają nam jeszcze lepiej dostosować się do aktualnych potrzeb i zmieniających się wymogów. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

Oczywisty wybór

Nasza firma posiada ponad 27 lat doświadczenia na rynku i z powodzeniem funkcjonowała w tak odpowiedzialnej branży, jaką jest zapewnianie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych o podwyższonym ryzyku. Jesteśmy pewni, że jest to wystarczający czas, by stać się ekspertem. W naszych rękach spoczywa bezpieczeństwo wielu osób i mienia licznych przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Dbamy również o bezpieczeństwo otaczającego ich środowiska. To wszystko składa się na fakt, że jesteśmy oczywistym wyborem dla firm o podwyższonym ryzyku działania. Dlatego nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki