Były awanse, były upadki – podziękowania byłego prezesa Szczakowianki

Nie najlepiej ostatnio działo się
w Szczakowiance na organizacyjnym szczeblu. Podczas, gdy „staremu” zarządowi kończyła się kadencja, nowych kandydatów na stanowiska wciąż brakowało. Wszystko zmieniło się 9 lipca – w rocznicę powstania klubu.
JSP Szczakowianka wreszcie z nowym zarządem.

REKLAMA

Kandydatów do objęcia kierownictwa nad stowarzyszeniem tym razem nie brakowało. Pod tajne głosowanie brano pod uwagę pięciu kandydatów, którzy wyrazili zgodę na chęć niesienia pomocy klubowi. Jeden z nich nie mógł stawić się osobiście na walne zgromadzenie, ale przedstawił należycie swoje pełnomocnictwo. Tylko jedna osoba nie uzyskała większości głosów, potrzebnych do objęcia funkcji w zarządzie. Na pozostałych głosowała większość, a więc minimum 7 z 12 głosów.

Nie znamy jeszcze poszczególnych funkcji nowych członków zarządu, ale zgodnie z prawem mamy je poznać w ciągu 7 dni od przejęcia obowiązków. Przedstawiciele nowego zarządu chcą dalej pielęgnować tradycję najstarszego, nieprzerwanie trwającego klubu w mieście. Stawiają również na młodzież.

Bez względu na wynik kolejnego walnego, trener Paweł Cygnar nie spoczął w przygotowaniach do kolejnego sezonu piłkarskiego. Już w najbliższy piątek drużyna rozegra pierwszy mecz kontrolny. Trener nie ukrywa, że przygotowania zaczyna trochę jakby pod górkę. Powodem jest brak możliwości pierwszych treningów i sparingów na murawie z naturalną nawierzchnią. Pierwszy sparing zatem na sztucznej murawie przy ul. Krakowskiej. Kibiców zapraszamy już w najbliższy piątek 12 lipca na godz. 18.00.

Były prezes JSP Szczakowianka – Pan Andrzej Sojka nie ukrywa zadowolenia z wyborów i podkreśla, że całym sercem jest za klubem. Podkreśla chęć niesienia pomocy nowemu zarządowi. Po 13 latach kadencji pozwolił sobie na podziękowania za współpracę i zaufanie.

Na koniec wypada przedstawić nazwiska czterech członków zarządu pełniącego funkcję od dnia 9.07.2019, są to: Daniel Jamróz, Jan Kurzeja, Janusz Kręcichwost, Wojciech Baran.

O funkcjach objętych przez poszczególnych panów poinformujemy w miarę możliwości.

jargal

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki