REKLAMA

T-shirt – na pierwszy rzut oka niepozorny i bardzo podstawowy element ubioru. Idealny na co dzień, np. do jeansów czy szortów, ale też pod smart-casualową marynarkę. A co najważniejsze, przy jego pomocy możesz wyrazić siebie. Wszystko za sprawą nadruku, który może się pojawić na koszulce. Co może się tam znaleźć i co najchętniej wybierają Polacy? Sprawdź!

Liczba nadruków, które mogą pojawić się na t-shirtach, jest niemal nieskończona. Wszystko dlatego, że dziś bez trudu możesz zamówić koszulkę z własnym wzorem, np. wykonanym przez Ciebie zdjęciem lub grafiką. Taką usługę oferuje m.in. serwis z koszulkami MegaKoszulki.pl. Ale w miejscach takich jak to możesz również wybrać zupełnie gotowe (lub przygotowane do personalizacji) nadruki tematyczne. Co cieszy się największą popularnością? Oto lista wzorów, które pokochali Polacy.

Zabawne koszulki

Jeden rzut oka na nadruk na t-shircie, aby się rozpromienić? Taki efekt lubi osiągać wielu z nas. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się śmieszne koszulki – te z żartobliwymi napisami i grafikami. Najczęściej są to żarty słowne, bazujące na dwuznacznościach – np. rysunek kota w paski z podpisem „kot paskowy” czy dowcipy nawiązujące do picia alkoholu / imprezowania. Zabawne mogą być też konkretne motywy graficzne – np. przerobione logotypy znanych marek. Wybierając t-shirt z taką aplikacją, na pewno zwrócisz na siebie uwagę i udowodnisz, że świata nie bierzesz na śmiertelnie poważnie.

Koszulki z motywami z popkultury

Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen albo uniwersum Marvela? A może pochłania Cię Gra o Tron, Breaking Bad albo Narcos? Nie ma prostszego sposobu, aby wyrazić swoją miłość do ulubionych filmów i seriali niż koszulka z nadrukiem inspirowanym jego bohaterami. Gdy masz na sobie taki t-shirt, zaskakująco łatwo możesz poznać nowe osoby, które są wkręcone w fabułę tych samych produkcji co Ty!

Koszulki muzyczne

Działają na podobnej zasadzie jak t-shirty filmowe i serialowe. Pozwalają Ci wyrazić miłość do konkretnego artysty czy zespołu. Świetnie sprawdzają się podczas koncertów i innych eventów fanowskich, a także na imprezach i na co dzień. I tak jak t-shirt inspirowany Grą o Tron przyciągnie jak magnes innych fanów tej historii, tak ten inspirowany ulubionym stylem muzycznym (np. z napisem „Keep calm & Rock&Roll”) powie całemu światu, czego lubisz słuchać.

Koszulki religijne

Nadruk na koszulce może Ci też pomóc wyrazić poglądy na świat i wyznawany system wartości. Szczególnie w ostatnich latach widać coraz większe zainteresowanie grafikami i napisami o tematyce religijnej, a zwłaszcza chrześcijańskiej. Co ważne, projektanci dbają o to, aby nadruki były kreatywne i nowoczesne. Ciekawie wygląda np. prosty, biały t-shirt z minimalistyczną, chrześcijańską rybą na piersiach albo z zabawnie przerobionym logotypem znanej marki i religijnym przesłaniem.

Koszulki sportowe

Sport odgrywa w życiu Polaków coraz większą rolę. Biegamy, wspinamy się po górach, jeździmy na rowerze i coraz częściej przekraczamy progi siłowni. Nie dziwi więc, że pasja do bycia aktywnym przejawia się też w nadrukach na koszulkach. Mowa zarówno o t-shirtach nawiązujących do oficjalnych koszulek polskich reprezentacji sportowych, jak i o tych żartobliwie wyrażających miłość do kolarstwa, joggingu czy crossfitu.

 

Warto wspomnieć również o koszulkach informatycznych, których przekaz jest często zrozumiały tylko przez „wybranych” (ale niesamowicie zabawny!), a także t-shirtach samochodowych i motocyklowych, militarnych, ciążowych, a także o podtekście politycznym. Bez względu na to, co chcesz wyrazić poprzez swój ubiór, bez trudu znajdziesz podkoszulek, który Ci to umożliwi. A jeśli nie… po prostu zaprojektuj własny.

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki