Poznaj znanego na całym świecie kota z Facebooka – TOP 5 produktów z kotem pusheen

REKLAMA

Ludzkie cechy kreskówkowej postaci zjednały fanów na całym świecie. Dziś kot, a właściwie kotka Pusheen jest „twarzą” wielu przedmiotów codziennego użytku. Kolekcja z jej podobizną jest bardzo duża i trudno wybrać z niej zaledwie 5 produktów.

Choć jest zwierzęciem, to zachowuje się jak człowiek. Je, gotuje, sprząta, śpi, czyta książki… Udało jej się zawładnąć sercami wielu użytkowników Facebooka. Pusheen – bajkowa kotka płci żeńskiej – pojawiła się po raz pierwszy w 2013 r. jako naklejka używana w rozmowach na czatach i w komentarzach. Pewnie nikt się nie spodziewał, że prosto z portalu społecznościowego stanie się „twarzą” wielu produktów codziennego użytku. Jakich? Poznajcie kilka najciekawszych! Oto naszych 5 najlepszych propozycji!

W pościeli, czyli na „dzień dobry” i na „dobranoc” z kotem

Zasypiać i budzić się z Pusheen? Na pewno marzy o tym niejeden mniejszy czy większy wielbiciel pręgowanego zwierzaka. W przypadku tych jej miłośników, którzy cierpią z powodu uczuleń, najlepszym rozwiązaniem, aby spełnić to życzenie, będzie pościel alergiczna. Znaleźć na niej można kotkę np. odchudzającą się lub życzącą słodkich snów. Mając ją tak blisko, znacznie łatwiej będzie zasnąć i milej obudzić się rano!

„Cześć” prosto z kubka

Hi!” wita się za każdym razem Pusheen, spoglądając na nas z kubka. To kolejny produkt, który obowiązkowo powinien mieć każdy fan kotki . W jej towarzystwie każdy napój smakuje z pewnością o wiele lepiej. Wzorów do wyboru jest znacznie więcej, podobnie jak materiałów, z jakich wykonane są kubki. Można z nich korzystać w domu, obdarowując przy okazji innych domowników, lub w podróży. Kubek z podobizną Pusheen to także świetny pomysł na prezent urodzinowy bądź z innej okazji.

Pusheen na zakupach, czyli torby, plecaki i portmonetki

W zestawieniu „Top 5” nie może zabraknąć toreb, plecaków i portmonetek z wizerunkiem krótkowłosej kotki. To podstawowe wyposażenie, które przyda się nie tylko na zakupy, ale i podczas wyjścia ze znajomymi. Torby i plecaki można nosić również do szkoły lub zabierać na wycieczki. Mają różne kształty i pojemności. Prawdziwy fan zapewne będzie miał zagwozdkę, na jaki produkt ostatecznie się zdecydować, skoro każdy się tak świetnie prezentuje…

Piórnik w kształcie kota

Gdzie jeszcze można zabrać popularną kotkę? Oczywiście do szkoły! Piórnik z Pusheen to obowiązkowy gadżet każdej fanki. Może bajkowa postać niekoniecznie lubi się uczyć, ale w jej towarzystwie czas w szkolnych murach zawsze upłynie szybciej i przyjemniej.

Długopis z podobizną Pusheen

Ostatnia rzecz w naszym zestawieniu, praktyczna nie tylko w szkole, ale i w domu oraz będąca zawsze pod ręką, to długopis. Na nim kotka może być zarówno namalowana, jak i umieszczona w formie figurki na czubku. Poza szkolnymi notatkami, sprawdzianami, kartkówkami, zapisze każdą myśl w pamiętniku lub na papierze listownym. To zaledwie kilka propozycji produktów, na których można spotkać popularnego zwierzaka. Pewnie każdy fan ułożyłby swoje własne zestawienie ulubionych przedmiotów.

Koty są uwielbiane przez ludzi, a zwłaszcza dzieci. Nic więc dziwnego, że Pusheen tak szybko zyskała swoich wielbicieli. Z pewnością pomogły jej w tym także ludzkie zachowania, obok których nie da się obojętnie przejść. Jeśli ktoś ma ochotę poznać jeszcze inne oblicza sympatycznego futrzaka, to może przeczytać sobie artykuł „Kocie szaleństwo na punkcie Pusheen – jak wyglądają zabawki i akcesoria dla miłośników kotki-celebrytki”.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki