Oświetlenie – ważny element aranżacji wnętrza

REKLAMA

Kreowanie wnętrza to umiejętne łączenie kształtów, kolorów i tkanin, a także odpowiedni dobór faktur i struktur różnych materiałów w taki sposób, aby nabrało odpowiedni charakter. Warto pamiętać, że oprócz wyboru kolorów ścian, rodzaju podłóg i mebli w pewnym, spójnym stylu – ogromne znaczenie w pomieszczeniach odgrywa oświetlenie. Różnorodne lampy zaprojektowane i stworzone przez znaną i cenioną firmę Nowodvorski przyciągają uwagę oryginalnością i zachwycają niezwykłością form i wspaniałym światłem.

Lampy Nowodvorski – uniwersalne wzory do każdego wnętrza

W bogatej kolekcji lamp znajdziemy piękne wzory do klasycznych wnętrz, m.in. plafony i eleganckie lampy sufitowe o tradycyjnych kształtach, a także bogato zdobione, kryształowe lampy oraz minimalistyczne lampy o wyrafinowanych kształtach do nowoczesnych lub modernistycznych wnętrz. Na stronie https://www.cudownelampy.pl/nowodvorski-(technolux).html znajdziemy pełną gamę lamp wykonanych z ogromną starannością z najwyższej jakości materiałów.

Lampy sufitowe i kinkiety – unikalne ozdoby

Nowoczesne lampy sufitowe marki  Nowodvorski stanowią niezwykłą kolekcję wzorów i form, które harmonijnie współgrają z wnętrzami w różnym stylu. Miłośnicy klasyki z pewnością zachwycą się prostymi i jednocześnie bardzo dekoracyjnymi lampami z kolekcji Awinion, amatorzy wysublimowanego stylu glamour chętnie udekorują swój salon jedną z modeli lamp sufitowych Costa wyposażonych w oryginalne szklane klosze w formie sześcianów, a zwolenników modernizmu zachwycą innowacyjne lampy z serii Flex z efektownie poskręcanymi ramionami zakończonymi żarówkami lub niezwykle dekoracyjna lampa Form przypominająca parasol przytwierdzony do sufitu.

Wyjątkowe lampy inspirowane naturą

Wiele współcześnie zaprojektowanych lamp wyróżnia się niebanalną, unikalną formą i stonowaną kolorystyką. Dzięki temu pięknie prezentują się w każdym wnętrzu tworząc harmonijne połączenie z meblami, a także pozostałymi elementami wyposażenia. Wiele lamp posiada niecodzienne kształty, do których inspiracją stała się przyroda.  Połyskliwe, przejrzyste kryształy do złudzenia przypominają kryształki lodu lub sople zwisające z dachów domów lub drzew. Nowoczesne lampy o elastycznych ramionach przywodzą na myśl pająki, a oryginalna  lampa Stalactite XIII wykonana z mosiądzu oraz lakierowanej stali nawiązuje do stalaktytów podziwianych w jaskiniach. Każda lampa jest unikalna oraz – co ważne – zupełnie inaczej będzie prezentować się we wnętrzach urządzonych w odmiennym stylu i kolorystyce.

Lampy podłogowe – nienaganny styl i dodatkowe źródło światła

Lampy podłogowe doskonale zastępują oświetlenie sufitowe, choć ostatnio zeszły na drugi plan pomimo ogromnego potencjału, który posiadają. Innowacyjne kształty, niepowtarzalna stylistyka i piękna prezencja – dzisiejsze lampy stojące mają niezwykły urok, gdyż tworzą swoisty mikroklimat we wnętrzu. Wykonana z lakierowanej stali lampa Big Boy zwraca uwagę efektowną konstrukcją – abażur został umieszczony na solidnym, regulowanym ramieniu osadzonym na stabilnej podstawie. Zbudowana na bazie prostopadłościanu lampa podłogowa Flan stanowi przykład niezwykle eleganckiej dekoracji dzięki prostej formie i starannie dobranym materiałom.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki