Oryginalne zaręczyny – jak i gdzie je zorganizować?

REKLAMA

Zaręczyny to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Nawet wiele lat po ślubie można wspominać oprawę i emocje, jakie towarzyszyły tej chwili. Warto zatem zadbać, by był to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. Aby tak się stało, trzeba przemyśleć wszystkie szczegóły i wyeliminować jak najwięcej czynników, które mogłyby zburzyć magię chwili.

 

Ponieważ zaręczyny oznaczają wzajemną deklarację miłości, mężczyzna, który chce się oświadczyć swojej ukochanej, często stara się ją mile zaskoczyć. Szuka oryginalnych pomysłów i zastanawia się, jakie zrobi wrażenie. W jaki sposób można się oświadczyć?

Jak uniknąć wpadki i jak się oświadczyć?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli ktoś nie ma żadnego pomysłu, może oświadczyć się w tradycyjny sposób. Wystarczy kupić pierścionek w odpowiednim rozmiarze, bukiet kwiatów i klęknąć przed ukochaną. Nie jest to szczególnie spektakularne, ale emocje i tak na pewno będą. Jednak dużo milej będzie się wspominać, kiedy zdecydujemy się na nieco ciekawszy pomysł – oryginalne zaręczyny. Na pewno w pierwszej kolejności trzeba zastanowić się nad temperamentem własnym i ukochanej. Nie można robić nic na siłę. Jeśli kobieta ma lęk wysokości i boi się latać, to niekoniecznie zabranie jej do balonu, aby się oświadczyć, jest dobrym pomysłem. Tak samo introwertyczka, lubiąca kameralną atmosferę, nie będzie zadowolona z oświadczyn w miejscu publicznym. Z drugiej strony są osoby, które właśnie o takich zaręczynach marzą. Spektakularnych, niesamowitych, z dreszczykiem adrenaliny. Zatem z oryginalnością trzeba zachować umiar, a przede wszystkim dostosować ją do indywidualnych preferencji.

A może jest coś, o czym marzy każda kobieta?

Nawet jeśli kobiety głośno o tym nie mówią, każda w dzieciństwie marzyła, by być księżniczką. Może zatem to marzenie spełnić właśnie w dniu zaręczyn? Jak można to zrobić? Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta magicznej atmosfery w wyjątkowym miejscu. Takie zaręczyny można zorganizować na przykład w hotelu Quadrille. Powstał wśród pięknej parkowej zieleni, w klimatycznym pałacu z XVIII wieku. Już wjeżdżając na dziedziniec, można poczuć się niepowtarzalnie, jakby w innej epoce, ale na tym nie koniec. Quadrille to hotel tematyczny przeznaczony dla dorosłych. Nie będzie w nim więc żadnych dzieci, można tu całkowicie skupić się na sobie. Wnętrza obiektu nawiązują do „Alicji w Krainie Czarów”, co można poczuć już po przekroczeniu drzwi, kiedy to gości wita zaskakująca szachownica na podłodze.

Nic nie zakłóci ważnego momentu!

W doskonały nastrój wprowadza klimatyczny pokój z powitalną niespodzianką, po takim wstępie pora na kulminacyjny punkt pobytu. Zaręczyny mogą odbyć się podczas wyjątkowej kolacji w restauracji Biały Królik, gdzie dyskretna obsługa pomoże osiągnąć jak najlepszy efekt. Możliwe jest na przykład zorganizowanie muzyki na żywo. Cisza i spokój hotelu przyjaznego dorosłym sprawi, że tych wyjątkowych chwil nie przerwie żaden krzyk, a wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Zaręczyny w takim miejscu, para będzie wspominać do końca życia!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki