Czwartego czerwca w godzinach popołudniowych zorganizowaliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Piknik Party, Dzień Dziecka, Dzień Otwarty, czyli wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu.

REKLAMA

Zabawa była doskonała. Przy pięknej, letniej pogodzie każdy znalazł coś dla siebie. Najmłodsi skręcali balony, malowali twarze (bezpiecznymi i antyalergicznymi farbami), nieco starsi mogli się sprawdzić w różnych, czasem nieco dziwnych, konkurencjach sportowych. Ci bardziej leniwi oddawali się kulinarnym uciechom, kuchnia bowiem przygotowała pieczone ziemniaki z kiełbasą i boczkiem. Ten tradycyjny plenerowy przysmak zadowolił wszystkich. W menu pojawiły się również bardziej wykwintne dania, delikatne ciasta, kanapki z lekkimi pastami i lemoniada, nie tylko cytrynowa.

Przyjemności kulinarne to jednak nie wszystko i dlatego przygotowaliśmy także coś dla ducha – mały festiwal piosenki biesiadnej. Biesiadny koncert był mały jednak tylko w zamierzeniu, gdyż przerodził się w spontaniczny talent show. I gdybyśmy przyznawali nagrody, to na pewno grand prix otrzymałby pan od matematyki, który zaśpiewał kilka piosenek z musicalu Mamma Mia!

Potem mikrofon przechodził już z rąk do rąk, objawiło się kilka talentów. Śpiewały nawet polonistki, które, jak cała szkoła wie, śpiewać raczej nie umieją…

Na pewno to powtórzymy, więc zapraszamy – zaglądajcie na naszą stronę, sprawdzajcie terminy!

PP

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki