Na Tylnej brodzą w błocie

Mieszkańcy ulicy Tylnej od kilku tygodni brodzą w błocie. Wyjść do pracy czy sklepu, nie brudząc sobie przy tym butów do kostek, to dla nich prawdziwe wyzwanie. Powodem tej trudnej dla nich sytuacji jest trwający tam remont. Co to za prace?

REKLAMA

 Jak żalą się mieszkańcy, nie mogą nawet podjechać pod swoje posesje samochodem. Nie raz auta grzęzły w błocie. Osoby starsze czy niepełnosprawne mają duży problem, by w ogóle wyjść z domu.

Co na to jaworznickie wodociągi?

Remonty, szczególnie na wąskich, bocznych drogach, niestety często wiążą się z niedogodnościami. Sytuacji nie poprawiał fakt, że cały maj był deszczowy. Miejmy nadzieję, że przynajmniej pogoda dopisze, a remont zakończy się możliwie najszybciej.

 
Materiał powstał w ramach projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych”, realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki