Sąsiedzi uskarżali się na odór. Policja znalazła zwłoki

Samotność starszych osób prowadzi czasem do na prawdę przykrych sytuacji. Jedną z nich opisała we wiadomości do redakcji mieszkanka Jaworzna. W jej bloku przez kilka dni unosił się trudny do zniesienia odór. Jak się okazało, jego źródłem były zwłoki zmarłego mężczyzny…

REKLAMA

Na klatce schodowej, w jednym z bloków przy ul. Sulińskiego, od kilku dni unosił się bardzo przykry zapach. Czytelniczka zdecydowała się więc powiadomić straż miejską. Jak relacjonuje lokatorka, na miejscu szybko pojawiła się policja i straż pożarna.
– Okazało się, że zapach pochodził z jednego z mieszkań, w którym znaleziono ciało pana, który to mieszkanie wynajmował. Zmarł kilka lub kilkanaście dni temu… – pisze czytelniczka.
Prokuratura wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu.
Takie przykre sytuacje uświadamiają nam, że starsze, często schorowane osoby, nie raz są pozostawione na długi czas bez zainteresowania czy troski bliskich. Być może warto od czasu do czasu chwycić przynajmniej za słuchawkę telefonu i wykręcić numer do babci, dziadka, czy znajomej, starszej osoby.
- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę a nie “na prawdę”; w wiadomości a nie “we wiadomości”; “warto od czasu do czasu chwycić przynajmniej za słuchawkę telefonu i wykręcić numer”- litości, kto w tych czasach chwyta za słuchawkę i wykręca numer.