Ruszyły zapisy na kolejną edycję Rajdu na Orientację. Na uczestników czeka niezapomniana przygoda z mapą oraz konkursy z nagrodami.

REKLAMA

Piąta już edycja Rowerowego i Pieszego Rajdu na Orientację oferuje niezapomnianą przygodę przy użyciu mapy i kompasu. Dla uczestników przewidziano dwie trasy: rowerzyści – 25 lub 50 km, biegacze – 15 lub 25 km. 

Punkty kontrolne, które zawodnicy muszą odnaleźć na podstawie mapie, rozsiane są w różnych zakątkach naszego miasta. To nie tylko charakterystyczne dla danego miejsca obiekty, ale także zakamarki ukryte w leśnej gęstwinie.

Dla zwycięzców na każdej z tras, w trzech kategoriach: mężczyzna, kobieta, junior, przewidziano atrakcyjne nagrody sportowe. Każda osoba startująca w rajdzie otrzyma także pamiątkowy medal, a dla wszystkich uczestników imprezy, organizatorzy przygotowali konkurs z nagrodami rzeczowymi. 

Impreza odbędzie się 13 lipca. Elektroniczne zapisy trwają do 8 lipca, jednak warto zrobić to wcześniej, gdyż liczba uczestników jest ograniczona (150 osób).

NU

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki