Brafitting to usługa polegająca na indywidalnym doborze biustonosza, wyborze właściwego modelu stanika do piersi biorąc pod uwagę rozmiar ,kondycję biustu oraz sylwetkę kobiety.
Często bywa tak , że podoba nam się model biustonosza , który wisi na wieszaku, ale po zmierzeniu okazuje się, że na naszym biuście nie leży odpowiednio. Mierząc źle dobrany biustonosz klientki często zniechęcają się i wychodzą ze sklepu nie dokonując zakupu, dlatego ważne jest indywidualne zmierzenie każdej klientki.

REKLAMA

Brafiterka najpierw mierzy obwód pod biustem oraz w biuście , po czym podaje odpowiedni
biustonosz ,który będzie najbardziej odpowiedni do konkretnych piersi. Trzeba
zwrócić uwagę, czy wybrany biustonosz ma dobrze dopasowany obwód, czy nie
jest za ciasny, za lużny, czy ma właściwy rozstaw miseczek oraz ich
wielkość. Ważne jest też, czy fiszbiny okalają całą pierś,oraz mają odpowiednią długość
ramiączek.

Źle dobrane modele powodują ból piersi, kręgosłupa oraz ramion. Zbyt luźne skutkują natomiast utratą jędrności, opadaniem biustu i garbieniem się.

W ofercie sklepu Stanikowe Rewolucje jest wiele rodzajów konstrukcji, ale trzeba pamiętać o tym, że każda z nich jest dobierana indywidualnie do rodzaju piersi. Szeroka rozmiarówka
misek od A do S pozwala na dobór idealnej konstrukcji, która zapewnia komfort i wygodę.

Bezpłatny i profesjonalny dobór biustonosza czeka na klientki w sklepie Stanikowe Rewolucje, który znajduje się się przy al.Piłsudskiego 72 na osiedlu Podłęże (budynek starego pewexu).

Przy zakupie bielizny na hasło jaw.pl obowiązuje rabat!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki