Klub “To i Owo” świętuje 4. urodziny

Była muzyka, ruch i mnóstwo dobrej zabawy, a to dopiero początek wspólnego świętowania. Roztańczone urodziny obchodzi właśnie Klub “To i Owo” działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik. 

 – Na czwarte urodziny klubu mamy dużo atrakcji. Wczoraj miałyśmy taki dzień zdrowia, panie farmaceutki opowiadały o zdrowiu, o lekach, o różnych interesujących rzeczach – mówi pani Halina. 

REKLAMA

Uczestniczki chwalą sobie to, że w klubie mogą regularnie się poruszać dla zdrowia i dobrego humoru. Jak zapewnia instruktorka, panie świetnie radzą sobie z każdym, tanecznym wyzwaniem.

– Pań przychodzi bardzo dużo, chcą się ruszać i po prostu energia je porywa. Tak się czasem pięknie uczą, że tańczą nawet lepiej, niż te młodsze osoby, bo mam różne grupy i naprawdę mogę powiedzieć, że to są specjalistki i robią to bardzo dobrze – chwali Aneta, instruktorka tańca. 

Minął już czwarty rok, odkąd klub zrzesza jaworznickie seniorki. Panie zawsze mogą liczyć na sympatyczne towarzystwo i różnorodne zajęcia.

Urodziny to nie jednodniowa impreza, ale cały tydzień świętowania. Była już prelekcja i badanie skóry, warsztaty taneczne i marsz na świeżym, wiosennym powietrzu. W planach są też bezpłatne badania w kierunku osteoporozy, spotkanie z aloesem w roli głównej i urodzinowy tort. Atrakcji jest sporo, bo jest co świętować.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki