Będą zawody łucznicze, warsztaty, gra terenowa i piknik przy ogniskach! Już 27 kwietnia w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOsfera szykuje się Dzień Ziemi, połączony z otwarciem tężni. 

REKLAMA

Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na celebrowanie Dnia Ziemi niż Geosfera. To tam w ostatnią sobotę kwietnia, od godz. 14:00 do godz. 18:00, czekają nas warsztaty przyrodnicze, ceramiczne i gra terenowa. Na te atrakcje czekają zapisy – zdeklarować się można mailowo, pod adresem geosfera@um.jaworzno.pl. Potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach jest mail zwrotny od zespołu GEOsfery. Zapisy trwają do 26 kwietnia br. do godz. 14:00.

Tego dnia będzie miał miejsce także finał miejskiej akcji #trashchallange oraz otwarcie tężni. Dla najaktywniejszych zaplanowano trening na świeżym powietrzu oraz zawody łucznicze.

Zabierzcie ze sobą koce, koszyki ze smakołykami i dobry humor, a świetną zabawę znajdziecie na miejscu!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Na łamach naszej gazety bardzo często przypominam tę bolesną prawdę o naszym stosunku do Matki Natury. Generalnie, kiedy świętuje mężczyzna to zawsze w przygotowaniach przed i po imprezie może liczyć na swoją partnerkę. Kobieta – w tym wypadku personifikowana przez Matkę Naturę – nie tylko wszystko musi sobie przygotować oraz jeszcze po gościach posprzątać. Jakby nie było na dzień oficjalnego święta wcale nie zaprzestajemy działań, które jej ewidentnie szkodzą. Formalnie święto przypada 22 kwietnia.