Zawodnicy Sparty wrócili z Pucharu Polski Ju-Jitsu z 5 cennymi medalami. Zawody, które zorganizował Polski Związek Ju-Jitsu, odbył się w sobotę 13 kwietnia br. w Krakowie.

REKLAMA

Walka o medale toczyła się do ostatnich chwil. Największy sukces podczas Pucharu Polski Ju-Jitsu odniosła Oliwia Taborska, która zdobyła 2 złote medale w konkurencji NE-WAZA Gi oraz NoGi U-12 – 36 kg.

Podczas zawodów wyśmienicie zaprezentował się również junior Łukasz Zapała, który w drugim starcie na macie zdobył dwa cenne medale:

  • srebrny medal – junior NE WAZA Gi – 81 kg
  • brązowy medal – junior NE WAZA NoGi – 81 kg

Po ciężko stoczonych bojach Łukasz Szczypuła, który w ostatniej walce pokonał swojego przeciwnika, zdobył brązowy medal w kategorii NE-WAZA Gi senior + 94 kg.

Tak świetne wyniki odniesione przez jaworznickich zawodników podczas Pucharu Polski Ju-Jitsu to podziękowanie dla trenerów, których rozpiera duma, że przygotowane przez nich treningi przynoszą efekty podczas tak ważnych zawodów, jak Puchar Polski.

Start w zawodach odbył się w ramach zadania “Trenując sporty walki wygrywasz życie” dotowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

K.S. Sparta Jaworzno
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki