środa, 24 kwietnia, 2024

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży

Strona głównaReklamaPraca: Specjalista ds. Sprzedaży

- Advertisement -

FIRMA DOM- STYR Z. IGIES I WSPÓLNICY SP. J. ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska:

  • bieżące kontakty z Kontrahentami Spółki
  • Obsługa zamówień
  • Wystawianie i ewidencjonowanie faktur i korekt VAT
  • Archiwizacja dokumentów
  • Bieżąca praca biurowa

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • mile widziana znajomość programu Enova365
  • komunikatywność, operatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w miłej atmosferze
  • umowę o pracę
  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju

Podania wraz z CV prosimy przesyłać na adres biuro@domstyr.pl

[vc_facebook]

- Advertisment -

Quiz TOZ Jaworzno na Światowy Dzień Ziemi (cz. 3)

Z okazji Światowego Dnia Ziemi jaworznicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przygotował quiz, na który składają się trzy zestawy pytań publikowane zarówno na www.jaw.pl...

Mieszkańcy Jelenia oglądali proces produkcyjny ekologicznych płyt

Mieszkańcy Jelenia wzięli udział w pokazie linii technologicznej do produkcji płyt budowlanych,. Jest to kompletna testowa linia produkcji ekologicznej płyty dekoracyjno-budowlanej. Przedstawiciele firmy BMD zbudowali...

Zaproszenie na Piknik Strzelecki LOK

Jaworznicki Zarząd Miejski Ligi Obrony Kraju zaprasza na Piknik Strzelecki. Wydarzenie odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godz. 13.00 na terenie Remizy OSP Jeleń ...