Pobiegnij z psiakiem w DogTrekkingu

Każdy właściciel czworonoga wie, ile frajdy przynosi psiakom wspólna zabawa na wolnym powietrzu. Już wkrótce w Jaworznie odbędzie się pierwszy DogTrekking, czyli bieg lub marsz z psem na orientację w terenie. 

REKLAMA

Wydarzenie zaplanowano na 27 kwietnia, start o 9:30 w okolicach Sosiny, przy ul. Bukowskiej 8. Organizatorzy przewidzieli dwa warianty tras – 5 i 10 kilometrową. Będą one przebiegać przez lasy, zielone tereny oraz przez ścieżki rowerowe wokół Sosiny.

– Zapraszamy rodziny z dziećmi, ta pięciokilometrowa trasa jest na prawdę łatwa, można się przespacerować – zachęca Joanna Guzik, organizatorka. 

Program imprezy będzie bardzo różnorodny, warto więc się wybrać, nawet jeśli nie jesteśmy właścicielem psiaka.

Ciekawymi propozycjami są na przykład pokaz psów czy kącik adopcyjny. Podczas wydarzenia będzie można także pomóc bezdomnym zwierzętom z terenu Jaworzna.

Dla psów będzie tor zabaw i wspólne gry, dla właścicieli bezpłatne porady i stoiska z gadżetami. Na dzieci czekać będzie natomiast kącik, w którym spędzą czas z animatorami. Chętni uczestnicy będą mogli też przejechać się terenówką albo zjeść w plenerze coś z pysznego z grilla.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki