Nowy poziom pracy handlowca – przedstawiamy narzędzie route.plus!

REKLAMA

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo? Zatrudniasz przedstawicieli handlowych? Chcesz, żeby ich praca była jeszcze bardziej efektywna, ale też przyjemniejsza? Route.Plus oferuje narzędzie, które znacznie ułatwi pracę handlowców, a Ty będziesz w stanie cieszyć się lepszymi wynikami sprzedaży! Korzystając z niego stawiasz na organizację pracy zgodną z duchem czasu!

Praca przedstawiciela handlowego nie należy do najłatwiejszych. Kandydaci na to stanowisko muszą pogodzić się z częstym pobytem poza domem, a także sporym prawdopodobieństwem wystąpienia sytuacji kryzysowych. Dobry handlowiec musi być odporny psychicznie, ponieważ w trasie czekają na niego różne sytuacje, a także problematyczni klienci. Przedstawiciel handlowy zawsze musi prezentować się nienagannie, niezależnie od pogody czy sytuacji w trasie – zarówno pod względem wizualnym, jak i erudycyjnym. Sprawia to, że na barkach handlowca może spoczywać spora presja, jednak route.plus oferuje zdjęcie z jego barków choćby odrobiny obowiązków.

Dzięki narzędziu oferowanemu przez route.plus będziesz w stanie doskonale zoptymalizować pracę swoich przedstawicieli handlowych. Od specjalistów otrzymasz specjalny program, który będzie działał w oparciu o mapę, na której zaznaczysz miejsca, które musi odwiedzić Twój przedstawiciel handlowy. Będzie ona jednak skonstruowana w taki sposób, by handlowiec przejeżdżał możliwie jak najkrótszą trasę, żeby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dzięki temu, nie tylko Twoja oferta trafi do szerszego grona odbiorców, ale zredukują się koszty eksploatacji pojazdu – mniej wydatków na paliwo, naprawy itd. Co więcej, Twój przedstawiciel handlowy będzie miał wszystko dokładnie zaplanowane, dzięki czemu będzie w stanie lepiej się skupić na prezentowaniu Twojej oferty klientom. To niesamowite narzędzie doskonale odzwierciedla powiedzenie „wilk syty i owca cała”, ponieważ skorzystają na tym wszyscy – Ty zarobisz więcej, handlowiec będzie pracował w większym komforcie, a klienci otrzymają Twoją ofertę.

Przed korzystaniem z programu będziesz musiał zająć się skompletowaniem odpowiednich danych swoich klientów oraz pracowników. Bardzo ważne będzie posiadanie ich adresów, ponieważ w głównej mierze one przydadzą się podczas projektowania trasy. Dobrze skonstruowana baza danych będzie podstawą do efektywnej pracy handlowca. Następnie, program automatycznie zaplanuje najlepszą drogę od klienta do klienta uwzględniając Twoje wytyczne, które mogą być naprawdę różne. Chodzi na przykład o to, że jeden klient bierze udział w spotkaniach wyłącznie w określony dzień tygodnia, o określonej godzinie. Inny klient z kolei, ma specjalne wymagania odnośnie spotkań. Program umożliwi dostęp do tej wiedzy handlowcowi i uwzględni ją podczas planowania tras. Pod uwagę wzięte będzie także miejsce zamieszkania przedstawiciela handlowego oraz np. jego przerwy na spożycie posiłku i określenie, ile w całości powinien zająć dzień pracy Twojego handlowca (np. 6 godzin, 8, 12 itd.).

- REKLAMA - Zewnętrzne linki