Nowa odsłona okna – czym je wzbogacić?

REKLAMA

Pomimo że aktualnie instalowane okna prezentują się bardzo atrakcyjnie w przeciwieństwie do stanu sprzed kilkunastu lat, to wciąż gdzieniegdzie przydałby się element urozmaicenia? Dawniej robiono wszystko, by nie uzewnętrzniać wątpliwych uroków okien, natomiast obecnie jest rzeczywiście inaczej. Oferta na rynku jest przeogromna i bardzo różnorodna w zakresie wszelkich rolet, karniszy, żaluzji oraz innych dodatków.

Jakie akcesoria wybrać do okien?

Podejmując decyzję o wzbogaceniu wizerunku okien dobrze jest rozważyć na czym konkretnie Tobie zależy i co chcesz osiągnąć takim zabiegiem. Producenci nie zwalniają tempa i wypuszczają na rynek coraz to nowsze wersje i modele akcesoriów, proponując konsumentom porcję świeżych rozwiązań. Spośród wielu projektantów, sklepów czy dystrybutorów wyłania się jeden z ogromnym potencjałem mającym szeroki wybór artykułów uzupełniających ramy okienne zarówno w zakresie praktycznym, jak i czysto estetycznym.

Mająca siedzibę na Mazowszu firma Karnix ma w swoim wachlarzu ofertowym całą gamę produktów, a w tym między innymi: karnisze, rolety, moskitiery czy żaluzje. Wśród tych ostatnich także propozycji jest co najmniej kilka, znajdziesz tu choćby żaluzje aluminiowe lub żaluzje drewniane. Pierwsza pozycja reprezentuje grupę ekskluzywnych systemów pozwalających na bardzo precyzyjną regulację dopływu światła do wnętrza pomieszczenia. Cechuje je funkcjonalność, stanowią skuteczną barierę termiczną, przez co zabezpieczają wnętrze przed nagrzewaniem lub wychładzaniem. Rozmaite wzornictwo oraz kolorystyka umożliwiają klientom spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Jeżeli zależy Ci, by dobrać odpowiedni rodzaj żaluzji do okien, pod kątem wykończeń czy zdobień stolarskich, wówczas znakomita alternatywą będą żaluzje drewniane. Dostępne są w rozmaitej kolorystyce, a wykorzystywane drewno przy produkcji nadaje szyku i elegancji. Ponadto żaluzje produkowane są pod konkretny wymiar i charakteryzują się stabilnością, przez co nie falują i nie hałasują przy otwartych oknach. Ich wszechstronność wyraża się także w tym, że można jest instalować do każdego rozmiaru okien.

Warto także wiedzieć, że doświadczona i wyspecjalizowana w swej dziedzinie załoga Karnix, poza produkcja i sprzedażą, wie również, jak doradzić klientowi. Możesz liczyć na fachowe doradztwo. Cała oferta i garść rzeczowych treści udostępniona jest na stronie sklepu internetowego pod adresem karnix.pl.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki