Namioty bankietowe

REKLAMA

Namioty bankietowe stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim można zorganizować na powietrzu różne eventy.

Dzięki namiotom, można bardzo szybko i łatwo przygotować przestrzeń dla gości, która będzie bezpieczna, przyjemna i dostosowana do charakteru danego wydarzenia. W namiotach tego typu można z powodzeniem organizować takie wydarzenie jak np. oficjalne przyjęcia, firmowe konferencje, bankiety, uroczystości rodzinne, a nawet wesela, na których będzie bardzo dużo gości. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie na letnie dni. Namioty mogą także pełnić funkcje mobilnych stoisk, na rożnego typu festynach i wydarzeniach publicznych, a także, bez użycia ścian bocznych mogą osłaniać przed słońcem czy deszczem.

Bardzo popularnym i godnym polecenia producentem namiotów bankietowych, jest firma Vitabri. Od lat zajmuje się ona projektowaniem i wykonywaniem najróżniejszych modeli namiotów handlowych, mobilnych stoisk i straganów. Produkty te skierowane są szczególnie do do handlarzy i sprzedawców. Swoje zastosowanie znajdują na rynkach, w ulicznych stoiskach, czy na festynach, koncertach i innych wydarzeniach towarzyskich. Wykorzystując mobilne stragany bardzo łatwo można przenieść się ze swoim towarem z jednego miejsca na drugie. Ponadto rozkładanie tego typu namiotów jest bardzo proste. W ofercie firmy można znaleźć modele idealnie pasujące do wymagań różnych firm. 

Namioty handlowe Vitabri przyciągają wzrok klientów i zachęcają ich do dokonaniu zakupów na stoisku. Zachwycają one swoim wyglądem, wykonaniem i estetyką wizualną. Dzięki nim handlowcy z pewnością wyróżnią się spośród konkurencji. Ponadto namioty zapewniają absolutną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Towar będzie bezpieczny i nie ulegnie zniszczeniu! Wszystkie namioty znajdujące się w ofercie firmy Vitabri wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu ich konstrukcja jest bardzo mocna i stabilna oraz elegancka, a użytkowanie komfortowe. Materiału użyte do produkcji posiadają wymagane certyfikaty. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie specjalnego systemu blokady konstrukcji oraz możliwość regulowania wysokości nóg namiotu. Stoiska i stragany posiadają także szereg profesjonalnych wzmocnień, które są odporne m.in. na wysoką temperaturę, obciążenia do 120 kg, a także wgniecenia i pęknięcia. Namioty są także bardzo stabilne podczas wiatru. Każdy zakupiony produkt posiada pięcioletni okres gwarancji! Namioty bankietowe i handlowe są wielofunkcyjne i świetnie się sprawdzą przy wielu, różnych okazjach.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki