REKLAMA

Jak bezpiecznie schudnąć?

Wielu ludzi boryka się z problemem nadwagi. W internecie można znaleźć firmy oferujące swoje preparaty oraz mniej lub bardziej profesjonalne porady. Na te należy bardzo uważać, bo zbyt inwazyjne ingerowanie w masę ciała może okazać się tragiczne w skutkach. Warto korzystać z naturalnych środków, natomiast do samego odchudzania powinno uciekać się tylko w momencie, jeżeli aktualny stan staje się niezdrowy – gdy pojawia się niezdrowa nadwaga.

Jak ocenić czy powinnaś spuścić trochę wagi?

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć czy i jeżeli tak, to kiedy przychodzi taki moment, że powinnaś zrzucić z wagi kilka kilogramów. W tym celu powinnaś potrafić rzetelnie ocenić – czy jest ona prawidłowa lub nie. Jeżeli okaże się, że zdrowie wymaga zrzucenia kilku kilo – dobrze jest, żebyś wiedziała jak bezpiecznie schudnąć. Nie należy nigdy sugerować się swoim wyglądem, ponieważ może on zostać dosłownie zakrzywiony. Dzieje się tak bardzo często w skutek różnych kompleksów lub nawet anoreksji, która dopiero się rozwija. Obiektywnie można spojrzeć na sytuację po prostu oceniając swoje BMI. W internecie znajdziesz jasne dane, w jakim zakresie powinna się mieścić zdrowa osoba. Zależą one od wzrostu, wagi i płci. Należy szczególnie uważać, jeżeli wartość twojego BMI zbliża się do dolnej granicy, ponieważ jest to stan znacznie bardziej niebezpieczny niż po drugiej stronie. Za niska masa zaczyna negatywnie wpływać na działanie wszystkich innych narządów i jest w stanie doprowadzić do prawdziwej tragedii. Zbyt wysoka masa również może być niebezpieczna, jednak dzieje się tak głównie w momentach, kiedy taki stan utrzymuje się dłużej. Warto więc starać się utrzymać normalną wagę, stosować zdrową dietę, najlepiej zażywać codziennie trochę ruchu i można skorzystać z naturalnych środków wspomagających doprowadzenie ciała do zdrowej wagi lub utrzymanie go w niej.

O jakim naturalnym środku mowa?

Mowa o Suplemencie diety African Mango. To produkt, który powstał na bazie afrykańskiego mango, którego środowisko naturalne znajduje się przede wszystkim w Kamerunie. Można znaleźć szereg odmian takich owoców, jednak ta najcenniejsza rośnie w Zachodniej Afryce w dzikich lasach deszczowych. Największym skarbem są znajdujące się wewnątrz owocu nasiona – “Orzechy Dikka” (tak zwą je tubylcy). Wydzielając z nich wyjątkowy ekstrakt oraz mieszając go z polifenoli, witaminami i minerałami, uzyskuje się znakomitą mieszankę. Wpływa ona doskonale na gospodarkę hormonalną każdego człowieka. Uzyskany wyciąg z pestek to świetny sposób na usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu, zmniejszenie poziomu szkodliwego cholesterolu we krwi, spalanie tkanki tłuszczowej (oraz wstrzymywanie procesu jej produkcji) i ograniczenie apetytu. Oficjalne zdanie naukowców mówi, że afrykańskie mango przyczynia się do dużej poprawy parametrów metabolicznych.

African Mango jest zdrowe!

Owoce mango (Irvingia Gabonensis) nie tylko posiadają szereg przydatnych właściwości – są bogate w szereg witamin dobrze wpływających na zdrowie człowieka. Mowa o takich elementach jak witaminy z grupy B, witamina B6 oraz K, antyoksydacyjne witaminy C i E,polifenole, 17 aminokwasów, kwas omega 3 i 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, prowitamina A, karotenoidy, potas i miedź

Czym są polifenole?

Kilka razy powyżej zostały już wspomniane polifenole. To związki roślinne, które często wykorzystywane są podczas leczenia szeregu dolegliwości. Razem z mieszanką minerałów i witamin zawartą w afrykańskim mango efektownie odblokowują receptory komórkowe. Poprzez zwiększenie wrażliwości na leptynę i insulinę, chronią człowieka przed powstawaniem komórek tłuszczowych. Zwiększenie leptyny skutkuje zmniejszeniem uczucia łaknienia, nawet pomimo zmniejszenia przyjmowanych węglowodanów. Nasilenie się procesów lipolizy, sprawia że organizm zaczyna korzystać z nagromadzonych już wcześniej zapasów tłuszczu. Wszystko to dzieje się za sprawą stosowania wspomnianych związków roślinnych – polifenoli.

African Mango zdrowe dla nowicjuszy i tych doświadczonych

African Mango to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zdecydowały się doprowadzić swoje ciało do zdrowej wagi. Sprawdzi się zarówno dla ludzi, którzy robią to pierwszy raz, ale również dla tych, dla których jest to kolejna próba podejmowana po niesprawdzających się środkach i sposobach (często znalezionych w internecie). Nigdy nie zapominaj, że nie wolno rozpoczynać odchudzania w momencie, jeżeli twoje zdrowie tego nie wymaga. Taką oznaką jest szkodliwa dla ciała nadwaga. Aby to stwierdzić najlepiej sama rzetelnie skontroluj swój własny stan, a przed ostatecznym podjęciem decyzji możesz udać się po poradę do lekarza (najbezpieczniej prywatnego). African Mango to preparat, który w bezpieczny sposób pomoże spalić zbędną tkankę tłuszczową, a następnie utrzymać i kontrolować prawidłową masę ciała. Owoc oprócz swoich właściwości wspomagających odchudzanie, przeciwdziała stanom zapalnym w organizmie, zapewnia prawidłowy poziom białka C – reaktywnego i adiponektyn oraz stabilizuje poziom glukozy we krwi.

Pamiętaj na co uważać podczas odchudzania

 

Pamiętaj na co uważać podczas odchudzania – nigdy nie pozwól sobie wmówić (nawet przez siebie samą), że potrzebujesz odchudzania, jeżeli sama nie sprawdzisz, że jest ono konieczne dla bezpiecznego stanu zdrowia. Trochę ruchu i preparat African Mango (znajdziesz go na tej stronie https://africanmango.pl/) to doskonały i bezpieczny sposób, jeżeli potrzebujesz zrzucić kilka kilogramów, albo po prostu chcesz zadbać, żeby zdrowa waga utrzymała się zawsze.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Witajcie,
    mam na imię Marta. Od jakiegoś czasu walczę z nadwagą. Sama dieta i ćwiczenia pomagają ale nie w takim stopniu w jakim bym sobie życzyła. Chciałabym wspomóc się jakimś preparatem. Dużo czytam o produkcie, który jest tutaj wymieniony. Chyba się na niego zdecyduję jednak mam jedno pytanie. Podejrzałam sobie zdjęcie produktu (dla ciekawskich tak on wygląda https://valleymedicenter.com/pl/african-mango-jak-stosowac-gdzie-kupic-opinie/) i bardzo zastanowiła mnie wielkość kapsułek.
    Moje pytanie brzmi czy można je np otworzyć, rozpuścić w wodzie i zażyć w takiej właśnie formie? Czy takie stosowanie nie zmniejszy skuteczności produktu.