I Jaworznicki DogTrekking

Myli się ten, kto sądzi, że pieski lubią być kanapowe. One tak naprawdę uwielbiają ruch i długie spacery w tereny nieznane. Nic więc dziwnego, że w sobotę 27 kwietnia na I Jaworznickim DogTrekking-u zjawiła się duża grupa żądnych przygód piesków z dzielnymi właścicielami. Organizator zaproponował dwie trasy – na 5 i na 10 km.

REKLAMA

Psiaki na starcie wyraźnie były sytuacją podekscytowane. To dopiero psia radocha, tak popędzić przed siebie, na dokładkę w towarzystwie innych psiaków. Właściciele nad zwierzakami czuwali, nic złego się nikomu nie przytrafiło.

Organizator, dla uatrakcyjnienia psiego żywota, przygotował zwierzakom tor zabaw i wspólne gry. Można też było zadać parę pytań profesjonalistom, choćby o to dlaczego ruch jest tak ważny dla psiego zdrowia.

W kąciku adopcyjnym czekały przezabawne szczeniaki, które z pewnością nowym właścicielom zagwarantują niepowtarzalną rozrywkę.

Uprzedzamy! Niektóre szczeniaki uwielbiają tarmosić co popadnie, ale przechodzi im to z czasem. Przynajmniej niektórym psim rozrabiakom.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki