Decathlon otworzył sklep w Jaworznie

Otwarto w Jaworznie Decathlon – sklep, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Na klientów czekał szeroki wachlarz sportowego sprzętu, ceny na każdą kieszeń i sympatyczna obsługa.

REKLAMA

Klienci tłumnie przechadzali się po alejkach. Oglądali odzież do uprawiania najróżniejszych dyscyplin, na półkach mogli znaleźć też niezbędne akcesoria – piłki, bidony, a nawet płetwy. Co ciekawe, sklep oferuje możliwość swobodnego przetestowania produktów jeszcze przed zakupem.  Na jego terenie można skorzystać także z serwisu rowerowego czy narciarskiego.

Asortyment jest bardzo bogaty, ale nawet jeśli nie znajdziesz tam konkretnego produktu, którego szukasz, możesz zamówić go w punkcie Click and Collect. W obsłudze tego stanowiska, jak i w doborze sprzętu znajdującego się na sklepie, z chęcią pomoże sympatyczna obsługa. Pracownicy nie są dobierani przypadkowo, każdy z nich to pasjonat sportu, który chętnie posłuży radą.

Pogoda powoli się ociepla i zachęca do uprawiania sportu na wolnym powietrzu. Jeśli masz już zapał i motywację, ale brakuje Ci niezbędnego sprzętu, znajdziesz go w Decathlonie przy ulicy Rzemieślniczej 14.

Nowy Decathlon już wkrótce w Jaworznie!

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ