To dobra wiadomość dla fanów regularnych zastrzyków adrenaliny. Na rozrywkowej mapie miasta pojawia się właśnie kolejne, warte odwiedzenia miejsce – tor kartingowy. 

REKLAMA

Wystarczy mieć skończonych 18 lat, albo pisemną zgodę rodzica w kieszeni, i minimum 140 cm wzrostu – tak niewiele dzieli nas od zaznania tej frajdy. Odrobiny rozrywki na czterech kółkach będziemy mogli doświadczyć na torze powstającym przy ul. Grunwaldzkiej 263.

Nie udało nam się skontaktować z właścicielami toru, na szczęście strona internetowa nowego miejsca już teraz dostarcza niezbędnych informacji. Wiemy już na przykład, że ku jeszcze większym emocjom, w oferowanych na torze gokartach, zamiast pedałów znajdziemy silniki.

– Posiadamy flotę 11 gokartów marki Caroli Stinger. 10 gokartów z silnikami 200cc o mocy 7KM i 1 gokart z silnikiem 270cc o mocy 9KM dla bardziej wymagających – czytamy na stronie ForzaKart.

Tor będzie można zarezerwować na wyłączność, albo kupić przejażdżkę na minuty. Będą mogły odbywać się tam też większe imprezy firmowe, wieczory kawalerskie czy urodziny. Ceny przejażdżek zaczynają się już od 24 zł, a za kierownicę gokarta po raz pierwszy w Jaworznie będzie można wsiąść prawdopodobnie już w kwietniu.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki