Szokujące sąsiedztwo Urzędu Miejskiego

Droga do wydziału Budżetowo Finansowego usłana jest śmieciami. To jest nie do pomyślenia, że w 21 wieku tak wygląda teren gdzie leży siedziba Urzędu Miejskiego.

REKLAMA

Wydział przeniesiono na ul. Grunwaldzką 275 w grudniu tamtego roku i aby tam dojechać należy skręcić z Grunwaldzkiej w ulicę Sztygarów. Tu zaczyna się horror. Sprzątana jest jedynie uliczka i parking przed budynkiem. Cała ul. Sztygarów wygląda jak po przejściu huraganu. W bezpośrednim sąsiedztwie urzędu znajduje się parking, na którym zatrzymują się kierowcy samochodów ciężarowych. Nigdzie nie ma kosza na odpady. Jeden, zrobiony pewnie przez kierowcę z plastikowego kanistra, jest już przepełniony.

Brak koszy na odpady

Do tego wydziału zgłasza się sporo mieszkańców, chociażby po zaświadczenia o niezaleganiu z podatkiem. Tam również uiścimy opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Parking i droga dojazdowa do Urzędu Miejskiego

Pisaliśmy wcześniej o tym, że jest wiele miejsc w Jaworznie, gdzie kosze na śmieci są niezbędne. Dziwi też fakt, że urzędnicy, jeżdżący tamtędy do pracy, jeszcze nie postarali się o to, by teren został posprzątany.

Takie okoliczności przyrody
Parking w sąsiedztwie z Urzędem Miejskim
Parking i droga dojazdowa do urzędu.
W tle ul. Grunwaldzka
Parking i droga dojazdowa do urzędu
- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ