18 marca br. (w poniedziałek) o godz. 12.30, europoseł Marek Plura organizuje  w   Domu Działkowca Rodzinnego Ogrodu „JAŚMIN” w Jaworznie (oś. Łubowiec), przy ul. Górników z „ Danuty”,  spotkanie z Panią Katarzyną Dorosz- członkiem Rady ds. Polityki Senioralnej w Polsce, ekspertem ds. seniorów w Parlamencie Europejskim oraz w Washington DS w USA.

REKLAMA

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim seniorów, osoby niepełnosprawne oraz wszystkich tych, których interesuje promocja zdrowia, zdrowy tryb życia, poprawienie swojej witalności. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Oto garść informacji na temat prowadzącej warsztaty spotkanie.

Pani Katarzyna Dorosz od 8 lat jest członkiem Rady ds. Polityki Senioralnej w Polsce, a także ekspertem ds. seniorów w Parlamencie Europejskim oraz w Washington DS w USA. Jest także autorką książek: „Siła życia”, „Droga do szczęścia. Radość życia człowieka dojrzałego”,„101 sentencji na każdy dzień”. Dla osób w wieku 50+ założyła i prowadzi telewizję internetową www.Acti50.tv oraz czasopismo„Radość z życia”.

Jest Ona również terapeutką w zakresie Kinezjologii Edukacyjnej i Inteligencji Emocjonalnej P. Dennisona. Pani Katarzyna obecnie mieszka w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność dziennikarską, terapeutyczną i badawczą. Od wielu lat jej wykłady i warsztaty aktywizujące dla osób dojrzałych wzbogacają jakość ich życia na całym świecie. Interaktywna formuła tych zajęć pomaga w zachowaniu dobrostanu fizycznego i psychicznego poprzez zmianę niekorzystnych nawyków, gimnastykę ciała i umysłu, zdrowy ruch i odżywianie się, dbanie o własną emocjonalność i wspierające relacje społeczne, odnajdywanie i rozwój talentów.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki