III edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego „Tongue Twisters” odbyła się 1 marca w ZSP nr 4 w Jaworznie.

REKLAMA

Tongue Twisters, czyli wykręcający język mistrzowie czytania z ZSP nr 4 po raz pierwszy stanęli w szranki z gośćmi z ZSP nr 2.

Mistrzynią konkursu została Weronika Frączkiewicz z CKZiU, która otrzymała słuchawki z technologią bluetooth firmy Sony, odtwarzacz MP3, słownik elektroniczny, słownik Oxford Wordpower, readers OUP, voucher na kręgielnię w Centrum Rozrywki Gravitacja, torbę na laptop, gadżety do nauki języka angielskiego oraz zestaw upominkowy z Fabryki Formy.

Paulina Kopeć z ZSP nr 4 zajęła drugie miejsce i wygrała powerbank Huawei, głośnik mobilny Creative, Oxford Pocket Dictionary, readers OUP, voucher na kręgielnię w Centrum Rozrywki Gravitacja, gadżety do nauki języka angielskiego oraz zestaw upominkowy z Fabryki Formy.

3.miejsce na podium zajęła Martyna Kuśnierczyk z ZSP nr 4, która otrzymała zestaw gracza – klawiaturę oraz słuchawki IBOX, readers OUP, voucher na bilard w Centrum Rozrywki Gravitacja, gadżety do nauki języka angielskiego oraz zestaw upominkowy z Fabryki Formy.

Ponadto każdy z uczestników dostał dyplom oraz pamiątkowy kubek ufundowany przez Proteuss Company w Jaworznie.

Pragniemy gorąco podziękować sponsorom nagród w tegorocznym konkursie: Radzie Rodziców ZSP nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie, cukierni Słodkie Ciacho z Bolęcina, PowerStudio Dance School z Chrzanowa, RK Studio Treningu Personalnego z Wrocławia, firmie Elcomp z Jaworzna, Proteuss Company z Jaworzna, Centrum Rozrywki Gravitacja z Jaworzna, Fabryce Formy Centrum Fitness z Jaworzna, Wydawnictwom Oxford University Press oraz Macmillan Polska. To dzięki Państwa zaangażowaniu w naszą inicjatywę, Tongue Twisters cieszy się zainteresowaniem młodzieży, charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą, a radość zwycięzców z otrzymanych nagród jest bezcenna. Zapraszamy znowu za rok!

Organizatorzy konkursu:

Anna Sraga-Chmielik i  Krzysztof Stankiewicz

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki